Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dochodowa praca przez Internet

Utworzony przez Bill Gates, 6 lipca 2010 r. o 15:34
Witam wszystkich Zapraszam do zarabiania w w programie który łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki niemu macie możliwość zarabiania pieniędzy podczas codziennych czynności przy komputerze (całkiem niezłe kwoty) Wystarczy zarejestrować się pod adresem: http://www.doiop.com/ipraca Po wpisaniu naszego maila otrzymujemy program który wyświetla reklamy dając nam w zamian pieniądze (dodawane są raz w miesiącu do naszego konta) Następnie wystarczy wypłacić je na nasze konto PayPal (wypłaty następują niezwłocznie) Są to kwoty od 20-150 USD (75-500zł) poniżej zamieszczam dowód wypłaty: http://img222.imageshack.us/img222/6669/20dollars2surf.png Zapraszam i Polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet daje dużo możliwości do spróbowania rzeczy nowych. Często można słyszeć jak łatwo i przyjemnie zarabia się w internecie, częściowo jest to prawda ale zawsze trzeba popracować aby zapracować. Jeśli jesteś osobą chcącą poświęcić swój czas na naukę i zarabianie przez internet to zapraszam do mnie.   krzysztofjanusz.pl jakibiznes.cba.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROGRAM 5 Jest to bardzo przemyslny i najprostszy program do zarabiania pieniedzy jaki moze byc . Jakis czas temu otrzymalem na swoja skrzynke maila, w ktorym byl list zawierajacy wszystkie informacje na temat dzialania tego systemu. Na poczatku zignorowalem go, bo juz jak pisalem wczesniej, natknalem sie w swoim zyciu na kilku oszustow i zniechecilem sie. Nie sprawdzilem nawet o co tak wlasciwie chodzi. Na szczescie nie skasowalem tego maila . Po miesiacu przycisnal mnie do sciany brak gotowki, wiec musialem szukac rozwiazan. To jest najlepsze jakie do tej pory udalo mi sie odkryc Przejde do rzeczy: By wziac w tym udzial potrzebujesz konta w banku, i poczatkowo 5 euro na koncie ktore musisz zainwestowac. Nie mysl, ze te pieniadze przepadna - otrzymasz za to duzo wiecej. Nie inwestujesz tych pieniedzy w jakies kolejne informacje. Wszystko wyjasnie na stronie. Wplacasz je na konto kogos, kto rowniez kiedys zgodzil sie wziac w tym udzial. Wplacasz pieniadze i masz dzieki temu dowod ze to dziala, bo za jakis czas inni beda wplacac te pieniadze na Twoje konto!!! Nizej przedstawie lekko skrocony list, ktory sam dostalem. Zaraz bedziesz juz wiedzial na czym to wszystko polega . Czeka Cie kilkuminutowa lektura, ale zaufaj mi ze warto . Ja na tym zyskalem, wiec wiem co mowie, a tutaj kazdy ma rowne szanse. Tu nie ma ryzyka oszustwa! Jesli nie masz teraz czasu, zapisz strone do ulubionych albo skopiuj ponizszy list i wroc do niego pozniej. Wazne jest dokladne przeczytanie. Licze, ze jak juz zapoznasz sie z ta trescia, podejmiesz w³asciwa decyzje, taka sama jak ja Czytaj wiec:   WITAM!!( z gory przepraszam za brak polskich liter bo potem robia sie niekiedy takie dziwne znaczki (np. ?)   Poniewaz cenie sobie swoj czas jak i Twoj, drogi interesancie, stawiam na prostote i szybkosc dzialania aby wszyscy mogli siêwzbogacic. Oczywiscie ja tez tego pragne, dlatego im wiecej osob tym wiecej pieniedzy. Ale zacznijmy od poczatku a wszystkiego sie dowiesz!   Prosze nie podchodz do tego zbyt sceptycznie! Po prostu zastanow sie nawet przez kilka dni, przeciez nikt Cie nie pogania. A jesli nie wrocisz za kilka dni mozesz wyrzucic wlasnie 1 500 euro w gotowce! Ten program dziala juz przez przeszlo 2 lata w 40 krajach i z tysiacami ludzi ktorzy nie zapomna tego dnia w ktorym wybrali wlasnie ten sposob zarabiania pieniedzy! A co lepsze - TY TEZ MASZ DZISIAJ TAKA SZANSE!   Bylem bezrobotny w sierpniu 2001 roku z kilkoma innymi absolwentami wyzszych uczelni. Od tamtego czasu zylem bez dochodow na utrzymaniu rodzicow, co bylo dla mnie strasznie przygnebiajace. Mieszkalem wowczas w kawalerce. Probowalem zainwestowac w cokolwiek troche pieniedzy, ktore mi zostaly ze stypendium, ktore otrzymalem lecz po tym wszystkim mialem coraz wiecej zadluzen. Doslownie kilkunastu poborcow podatkowych scigalo mnie prawie codziennie. Wszystko to prowadzilo do tego, ze musialem sprzedac swoj samochod, ktory byl dla mnie wszystkim no i kawalerke- wrocic do rodzicow. Jak mozesz sobie wyobrazic moje perspektywy na przyszlosc byly raczej w czarnych kolorach.   Wowczas, w marcu 2002, dostalem krotki I prosty email mowiacy jak zarobic 15 000 zl. Oczywiscie jak kazdy normalny czlowiek zignorowalem go poniewaz bylem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowalem tego maila bo cos przyciagnelo moja uwage- bylem bardzo ciekawy jak mozna zarobic taka duza sume w tak krotkim czasie. Chcialem po prostu TYLKO to wiedziec! Nie chcialem probowac. Ale i tym razem chcialem wyrownac poglebiajacy sie dlug i wlasnie osiagnalem najwiekszy punkt rozpaczy az w koncu uswiadomilem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby sprobowac zainwestowac w ten program Roberta, ktory mi przyslano. A poza tym nie moglem przestac myslec o tym co by bylo gdyby to wszystko zaczelo dzialac?   Dlatego tez wzialem swoje watpliwosci daleko od siebie I poszedlem prosto po prostych wskazowkach, ktore napisano w tym mailu. Zajelo mi to wszystko mniej niz 30 minut i zainwestowalem jedynie 5zl(lub 2 dolary lub jaki kolwiek odpowiednik walutowy 5 z³!) Pod koniec 2002 roku bylem w stanie zafundowac sobie wakacje nad morzem (mieszkam na poludniu Polski) i kupic sobie wlasny samochod. I zostalo mi jeszcze troszke grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.   Moje konto wciaz roslo i dalej rosnie. A jak tak dalej pojdzie zostane milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to mozliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osob musi ciezko pracowac by utrzymac dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziekuje teraz temu kto wyslal mi tego emaila i przedstawil mi ten pomysl, dziekuje, ze naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od szarego zycia i zainwestowal pieniadze po to by wlozone- pracowaly dla mnie- a nie ja na te pieniadze!! Kiedy pomysle w tyl do wszystkich takich prostych ofert, ktore kasowalem nawet ich nie czytajac to az przechodzi mi dreszcz poniewaz teraz wiem jak blisko bylem, zeby skasowac i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbieral na swoje dlugi.   Chcesz wiedziec co bylo w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko siewyjasni!   Biznes plan, ktory chce Ci przedstawic dziala perfekcyjnie przez caly czas. Nigdy nie zarobilem mniej niz 14 000zl z kazdej okazji. Teraz udowodnie Ci, iz jest to LEGALNY BIZNES!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawac! Nie potrzebujesz rozmawiac o tym z przyjaciolmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz). W dodatku, jesli jestes niesmialy(a) to problem masz z glowy- bo nie musisz miec bezposredniego kontaktu z drugim czlowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma reke na pulsie moze osiagnac sukces i wzbogacic sie o kilkadziesiat tysiecy zlotych. Jesli wierzysz, ze kazdy ma swoje piec minut to po prostu zrob krok po kroku tak jak jest to napisane ponizej! To Twoja szansa na zmiane Twojej przyszlosci! Jesli bedziesz to robic sam(a), GWARANTUJE, ze przez nastepne 30 dni wzbogacisz sie o 15 000 zl. przez twoje konto w banku. Wiem, ze to musi brzmiec jak oburzajace a zarazem smieszne stwierdzenie, szczegolnie jesli nigdy nie miales(as) styku z taka iloscia pieniedzy wczesniej, ale prosze, uwierz mi( jak mi nie chcesz uwierzyc to uwierz Robertowi T. Kiyosaki- najbogatszemu inwestorowi na swiecie, ktory w dodatku nie ma pracy!), ten biznes moze dzialac jak nic co wczesniej w twoim zyciu! Przy nastepnych 3 krokach planu napisanego ponizej i przez kilka krotkich tygodni twojego zycia przejdziesz totalna transformacje! Prosze, nie pozwol aby twoja pierwsza sceptyczna mysl do tego planu zdruzgotala twoja finansowa przysz?osc!   Po tym wszystkim, moge podzielic sie z Toba tym systemem za darmo! Jakkolwiek, pamietaj-zycie jest krotkie. Nikt nie powiedzial, ze nie mozesz miec wolnosci finansowej za to co chcialbys robic, kiedy chcesz to robic. Musisz niestety najpierw za to zaplacic odpowiednia cene. Ale nie tutaj! Cena tutaj jest akcja, ktora podejmujesz- to proste!   To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja też dobrze zarabiam przez internet. Mogę siedzieć w domu i zarabiać całkiem dobre pieniądze. Osoby zainteresowane proszę o kontakt       Ludwik222@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam firmę a dzięki http://www.cyberbiznes.pl/  pozyskałam odbiorców  i nawiązałam nowe kontakty    biznesowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znalazłam artykuł, że można zarobić nawet na pozyczkach przez internet  ***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach trochę brzmi to zabawnie, ale może komuś się to udaje.  ja jestem studentką dzienną i dorabiam sobie jako hostessa, a także piszę teksty na zlecenie. zawsze, co miesiąc dodatkowy fundusz jest, a ofert  pracy można znaleźć wiele na różnych grupach na portalach społecznościowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...