Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dodatkowa praca w fm

Utworzony przez piotrek15655, 14 maja 2011 r. o 19:07
strona www gratis Witamy! -------------------------------------------------------------------------------- ZBUDUJ SWOJĄ GRUPĘ KONSUMENCKĄ - DOŁĄCZ DO GRONA LIDERÓW I OTRZYMAJ SAMOCHÓD MARKI MERCEDES !!! Zapraszamy do współpracy z firmą FM Group. DARMOWE PREZENTACJE ONLINE W każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 21 http://www.gvolive.com/conference,zarabiaj Jeśli link nie działa u Ciebie, skopiuj go do przeglądarki i wówczas otwórz. FM GROUP Polska jest firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Została założona w 2004 roku we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Odniesiony w kraju sukces umożliwił firmie dynamiczne wkroczenie na rynki zagraniczne. Obecnie marka FM GROUP jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz w Azji. Na całym świecie z FM GROUP współpracuje ponad 370 000 Dystrybutorów, z czego 100 000 działa w Polsce. Produktem flagowym FM GROUP Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM Fragrances. Uzupełnieniem asortymentu są produkty perfumeryjne (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki). W listopadzie 2008 roku firma wkroczyła w nowy segment, wprowadzając na rynek doskonałej jakości środki czystości pod marką FM GROUP FOR HOME. Od października 2009 roku klienci i Dystrybutorzy FM GROUP mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM GROUP Mobile. Najnowsze osiągnięcie FM GROUP to kolekcja kosmetyków kolorowych FM GROUP MAKE UP, stworzona w oparciu składniki mineralne wzbogacone o ekstrakty i olejki roślinne. Cele firmy FM Group to: - ciągły wzrost liczby produktów w ofercie; - spełnianie oczekiwań klientów; - wzmocnienie ich zaufania do firmy poprzez rzetelną współpracę. kontakt z dystrybutoremFM GROUP na stronie internetowej www.piotrbuczkowski.fmperfumy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszce nie słyszałam o tej firmie ,ale z ciekawości zobaczę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażynka napisał:
Jeszce nie słyszałam o tej firmie ,ale z ciekawości zobaczę .
Witaj Grażyno. Firma Fm Group jest naprawdę ciekawa ,ja już w niej trochę pracuję i powiem tobie i osobom które być może zajrzą i przeczytają mój cytat że to jest praca dla każdego ,ja z mojej strony oferuję materiały do pracy gratis ,to znaczy po pierwszym zamówieniu jakie byś dokonała , będąc wpisanym do mojej grupy zwracam cenę małego startera , albo jeśli ktoś zakupi duży starter zwracam różnicę ceny małego startera .A więc nic nie musisz wszystko możesz, to jest moje hasło więcej informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej www.piotrbuczkowski.fmperfumy.pl .Tam też jest link na konferencje internetową jaką prowadzimy w raz z naszym liderem warto wejść i posłuchać, w każdy wtorek 0 godz.21;00 też na mojej stronie w zakładce zacznij współpracę można wypełnić formularz współpracy z fm .Ja się wtedy z kontaktuję z daną osobą, i umówimy się na podpisanie umowy dystrybutorskiej która to umowa upoważnia ciebie do bycia pełnoprawnym członkiem FM GROUP ,oraz daje Tobie możliwość otrzymania natychmiastowego rabatu na wszystkie artykuły fm 43% . ps;proszę chętne osoby oto aby moją stronę wpisywały w oknie przeglądarki a nie w Google będzie łatwiej znaleźć pozdrawiam Piotr buczkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...