Witam.  Szukasz dodatkowego zarobku? masz chwilę czasu żeby poświęcić przed komputerem ? Jeśli tak to ta strona ci się spodoba.    Ojooo.com to obecnie jeden z przodujących serwisów typu PTC w internecie. Zarabiamy klikając w reklamy. Za reklamy dostajemy od 0,001 do 0,03 centów za reklamę w zależności od posiadanego konta. Codziennie pojawia się mnóstwo reklam do obejrzenia co na innych serwisach tego typu jest mocno ograniczone. Konto standard jest bezpłatne,do wypłat i wpłat potrzebne będzie nam konto Paypal lub Payza.    Są trzy rodzaje reklam:krótkie(5sek.)średnia(30sek)i rozszerzona(60sek) Dodatkowo mamy możliwość wykonywania różnych zadań i wypełnianiania ankiet,które są również płatne(1pkt.=0,005centa).W ojooo opłaca się zainwestować, ponieważ nasze wkłady szybko się zwrócą. Mamy możliwość upgrade’u konta: konto premium (39$ na rok) konto premium+ (39$ na miesiąc) zarobki za własne kliki: ............ ...........Standard.....Premium.....Premium+ Krótka reklama .........$0.001......$0.002......$0.003 Standardowa reklama ..$0.005......$0.01.......$0.015 Rozszerzona reklama ..$0.01.......$0.02.......$0.03 zarobki za kliki poleconych: ........ ...............Standard.....Premium.....Premium+ Krótka reklama..........$0.0005.....$0.0005.....$0.0005 Standardowa reklama...$0.003......$0.005......$0.007 Rozszerzona reklama...$0.005......$0.01.......$0.015.     Dużym plusem serwisu jest to,że możemy oprócz swoich poleconych,także ich wypożyczać.Wypożyczenie jednego poleconego kosztuje 0,2$ na 30 dni.  Konto premium jest w 100 procentach opłacalne,kupując na rok za 39$ z samych tylko swoich klików możemy zarobić 12-15$ na miesiąc, a jeśli będziemy mieli swoich poleconych,lub ich wypożyczymy  to mogą się zwrócić jeszcze szybciej. Ponadto na koncie premium możemy wynająć do 300 poleconych (tylko 100 przy koncie standard). Konto premium+ daje możliwość wykupienia nawet 3000 poleconych a 39$, które płacimy co miesiąc, potrafi się bez problemu zwrócić w tydzień. Krótko mówiąc inwestycja się opłaca, a jak ktoś nie jest do końca przekonany to może zacząć przygodę z ojooo od konta standard, które jest całkowicie bezpłatne i też da się na nim zarobić (tyle, że zajmie to trochę więcej czasu).Minimalna kwota do wyplaty to 2$. Bux jest jak najbardziej wypłacalny,istnieje już kilka lat na rynku i ma prawie 3mln. użytkowników.            Zapraszam serdecznie do rejestracji z mojego reflinka a zapłacę każdemu na dobry start 4$ na Paypala. Zarejestruj się z mojego linka, napisz do mnie maila na adres marjcin@ojooo.com,wpisując swoją nazwę użytkownika pod jaką się zarejestrowałeś w ojooo i dopisz że chcesz dostać za to 12 zł lub równowartość w $, podaj też adres PayPal na który mam wpłacić pieniądze. Jeśli nie masz PayPal, możesz je łatwo założyć, podaj mi adres e-mail na który będziesz chciał założyć konto PayPal, kiedy ja Tobię przeleję pieniądze, PayPal wyśle Tobie informację żebyś założył takie konto.    Klikaj minimum 10 reklam dziennie, za swoje klikanie otrzymasz dodatkowe pieniądze od ojooo, więc wskazane jest abyś klikał jak najwięcej, jeśli już wyklikasz wszystkie reklamy, odświeżaj stronę co jakiś czas, bo będą się pojawiały kolejne reklamy, wytrwały klikacz dochodzi do 100 reklam dziennie, ale nie zawsze tyle się uda.    Po 3 dniach przeleję na Twoje konto PayPal 6zł (lub. 2$) na start, nie przestawaj klikać, jeśli dzień w dzień będziesz klikać minimum 10 reklam dziennie, po 30 dniach od rejestracji przeleję Tobie na konto Paypal kolejne 6 zł (2$). Będziesz miał 12 zł + to co sam zarobisz, wskazane jest aby wypożyczyć za te pieniądze poleconych żeby więcej zarabiać. Pamiętaj że na darmowym koncie możesz mieć tylko 100 wypożyczonych poleconych i za każdą reklamę dostajesz ok. 0,01 $ lub mniej, na koncie Premium (39$ opłata roczna) reklamy liczone będą x 2 i 300 poleconych, a na koncie Premium + (39$ opłata miesięczna) x 3 i 3000 poleconych  W razie potrzeby służę pomocą.Masz pytania? wątpliwości? napisz- (marjcin@ojooo.com)   Zapraszam , bo naprawdę warto   Marcin    link do rejestracji w sygnaturze    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz