Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emerytura bez podatku? Nic z tego, projekt odrzucony przez Sejm

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2018 r. o 10:32 Powrót do artykułu
Trzeba zapytać dla kogo PSL chce takich emerytur. Najbardziej skorzystali by mający b. wysokie i wysokie emerytury. c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nigdy nie potrafiłem zrozumieć czemu emerytury są opodatkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nagrody i suuuuuper pensje dla wybranych np. Sadurska są pieniądze, ale żeby polepszyć życie emerutow to już nie. PiS to oszuści i malwersanci dla nich emeryci są potrzebni tylko gdy są wybory!!!!! PiS mnie osobiście oszukalr ale to osyatni raz. Nie liczcie pisowcy na mój glos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasą potrzebna jest innym, Smoleńsk kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabierać podatek od emerytury to 2 razy opodatkowywać nasze płace. Od dochodów pobierany jest podatek a potem z reszty składki na ZUS. Od tych zgromadzonych składek przed wypłatą emerytury pobierany jest po raz drugi podatek. Złodziejstwo w majestacie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Za jakiś pis czas wystawi podobny projekt i przegłosuje że niby tacy oni są super i chcą dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to by dostali wszyscy i bez niczyjej łaski a chodzi o to aby dawać tylko grzecznym i po troszku robiąc przy tym dużo szumu. Daje się tak aby staruszkowie się nie przejedli i jeszcze dla dzielących została spora pajda. Stare numery kucharza z pancernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zabierać podatek od emerytury to 2 razy opodatkowywać nasze płace. Od dochodów pobierany jest podatek a potem z reszty składki na ZUS.
 Nieprawda. PIT obejmuje dochód po odliczeniu od niego składek ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz ja i moja rodzina i znajomi zagłosowaliśmy na PiS.Mocno żałujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu PiS też bym się nie przejmował emerytami. Bo i tak na nich zaglosują. Skoro byłe komuchy należą do PiSu to reszta też zrobi to co im będzie kazał proboszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIEC PIS u BLISKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL miał na to 8 lat - dlaczego tego nie wprowadzili??? Łatwo będąc w opozycji rozdaje się publiczne pieniądze... Hipokryzja do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może połowa emerytów i rencistów przepracowała 40-50 lat. Reszta niestety nie, dlatego jestem za utrzymaniem podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
może połowa emerytów i rencistów przepracowała 40-50 lat. Reszta niestety nie, dlatego jestem za utrzymaniem podatku.
 Zobaczymy jak będziesz emerytem, będziesz inaczej szczekał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatek od emerytury to najbardziej absurdalny podatek jaki mozna sobie wyobrazic no ale pisobolszewicy maja ogromna wyobraznie i musi im starczyc na rozmnazanie i utrzymanie patoli (500+ i mieszkanie plus) bo to elektorat przyszlosciowy; starzy ludzie stoja juz nad grobem i jako wyborcy juz na dluzsza mete nie rokuja - tym bardziej, ze wiekszosc emerytow i tak zaglosuje jak ksiunc proboszcz im nakaze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL dla mnie jest stracony po tym jak zawarł pakt z PO i razem robili co chcieli ale nie dla dobra obywateli tylko siebie. Dzisiaj stawiam tylko na Kukiz '15 jaki jedyną uczciwą formację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ biorą tylko rodziny PATOLI. Lepiej wspomagać schorowanych rencistów i emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta teza i jakie masz na nią dowody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigło nie miała, by z czego sobie premię przyznać ,jak by emerytom i rencistą podatek dodali do świadczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech PIS bierze wszystkich za mordę , a prostaki niech sie kłócą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...