Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zamówić kalendarze

Utworzony przez Lisica2, 23 sierpnia 2011 r. o 20:02
moja szefowa niespodziewanie zachorowała i jej szef na moje nieszczęście wyznaczył mnie na jej zastępstwo...z tego co zauważyłam nie pracowała ona za sumiennie, ma tyle zaległości że hej, a moja w tym głowa żeby do końca miesiąca się z wszystkim wyrobić, bo inaczej mi się oberwie. No i właśnie między innymi mam zaplanować zlecenie i sfinalizować na kalendarze, nigdy nie zamawiałam takich i nawet nie wiem gdzie, gdzie Wy zamawiacie takie? potrzebuje sprawdzonego producenta:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popytaj się może u kogo wcześniej zamawialiście. Chyba ze chcesz sie popisac i znalezc nowa, tanszą, szybsza i skuteczniejsza firme i masz chętkę na pozostanie na obecnym stanowisku Ja tez w tym biznesie siedze, moje szfostwo sie trudni zamawianiem kalendarzy i terminarzy, ale z tego co widze, to co roku sa inne, takze firmy zmieniaja, nie mamy jakichs sprawdzonych producentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie sama bym poznała firmę, która dostarcza kalendarze z nadrukiem firmowym, mam malutką firmę, chciałabym w tym roku klientom najwierniejszym dać w prezencie kalendarze, ale nie wiem, jakie to koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dołączam sie do prosby troche sie boje na slepo kupowac a potem byc zawiedzionym :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapcie ten link http://######kalendarze.prom.net.pl/ , jak dla mnie najlepsze na rynku, w tym roku wybraliśmy tę firmę do wykonania kalendarzy dla nas i nie ma co, lepszych nie mieliśmy. Dla nas wykonali nie duże zlecenie, ale z tego co wiem większymi też się trudnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajrzyj tutaj robią kalendarze trójdzielne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W necie jest mnóstwo ofert różnych firm wykonujących kalendarze i ciężko jest się przebić przez ten gąszcz, żeby znalezć jakaś solidną firmę godną zaufania. Wiem coś o tym, bo sama byłam w podobnej sytuacji więc najlepiej zasugerować się opiniami innych, którzy sprawdzili konkretną firmę. Mi zasugerowano firmę, którą ktoś wcześniej podał prom.net i rzeczywiście sprawdziła się. Szybko i bezproblemowo wykonują zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma polecala mi firme prom.net.pl, o ktorej wspominaliscie wyzej, czyli uwazacie,ze smialo mozna zrobic tam zamowienie? Sama musze zlozyc zamowienie, a skoro tak zachwalacie ta firme to pewnie zloze tam zamowienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze ja polecam sam robię tam zamówienie od około 2 lat i nigdy nie zostałem rozczarowany. Gorąco polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde ta firma jest takak dobra?? musze sie nad nimi zastanowic ten caly prom.net i juz chyba wiem co zrobie wysle im zamowienie a pozniej sie okaze co dalej jak mi sie spodoba to ew zamowie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastka napisał:
W necie jest mnóstwo ofert różnych firm wykonujących kalendarze i ciężko jest się przebić przez ten gąszcz, żeby znalezć jakaś solidną firmę godną zaufania. Wiem coś o tym, bo sama byłam w podobnej sytuacji więc najlepiej zasugerować się opiniami innych, którzy sprawdzili konkretną firmę. Mi zasugerowano firmę, którą ktoś wcześniej podał prom.net i rzeczywiście sprawdziła się. Szybko i bezproblemowo wykonują zamówienie.
Ale czy tez tanio? czasami za pospiech placi sie ekstra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamówiłam w prom.net który polecaliście, no i super, fajnie im to wyszło i za sensowne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również mogę polecić ci firmę http://www.kalendarze.prom.net.pl/ bo są naprawdę dobrzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez jak wszyscy to wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się promnet podoba, trafiłam do nich po różnych doświadczeniach w innych firmach i teraz jest ok, nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam ich stronkę skoro tak zachęcacie, ofertę mają ciekawą i bogatą. A ja właśnie chce już się przygotować na święta pod względem prezentów i myślałam o kalendarzach. Dobrze, że tu trafiłam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziękuję za polecenie tej firmy bo zamówiłam i jestem bardzo zadowolona. Zamówienie zrealizowali bardzo szybko i jakość też jest super, a na tym mi właśnie zależało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę szczerze polecić www.viperprint.pl Duży wybór kalendarzy w dobrej jakości i niskie ceny. Nie tylko dla Agencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić kalendarze Crux, bogata oferta, niskie ceny. Zamówienie realizowane jest w krótkim czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio drukowałem kalendarze w www.ebepoligrafia.pl Trzeba im wysyłać zdjęcia o wysokiej jakości ale jakość jest naprawdę dobra. Bardzo fajne jest to że cały czas dorzucają nowe wzoru. Ceny całkiem przystępne co jest przynajmniej dla mnie dość ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...