Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski ZUS zaprasza studentów na praktyki. Ile będzie można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 20:05 Powrót do artykułu
A ponoć piramidy finansowe są w tym kraju nie legalne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentem PWSZ w Chełmie, przystąpiłem do praktyk zawodowych w "Programie Praktyk Zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" i zamiast 2300 jak było obiecywane na początku dostałem 1418 zł. Także nie tak różowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO MI ZAYEBAL PIENIADZE Z OFE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyraźnie napisane, że 2300 zł BRUTTO maksymalnie stąd dostałeś 1418 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quo vadis Polsko, skoro student nie umie czytać ze zrozumieniem i nie odróżnia brutto od netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@student - nie trać czasu na uczelni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to przykre że student na stażu może zarobić więcej niż pracownik po studiach po 10 latach pracy. Najlepiej nam dowalcie jeszcze więcej roboty, bo i tak nie wiadomo w co ręce włożyć bo ciągle za mało za wolno a reforma jak świetnie przygotowana że chyba wszyscy się wykończą i tylko ci studenci zostaną. Wszystko to brednie i udawanie. Wszędzie są podwyżki w instytucjach państwowych tylko nie w ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...