Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MarketGlory - gramy i zarabiamy prawdziwe pieniądze

Utworzony przez draxo, 5 stycznia 2014 o 18:22
Witam, chciał bym przedstawić wam Market Glory. Jest to gra, która może zainteresować graczy lubujących się w tego typu grach lub graczy, których interesuje możliwość wypłaty zdobytej gotówki na prawdziwe pieniądze. Gra jest wypłacalna, wypłaty są od 20 Euro na paypala. Market Glory jest to gra przez przeglądarkę, nie wymagająca żadnej instalacji. Logujemy się i gramy. Jak wygląda sama rozgrywka ? Możemy zostać politykiem w kraju do którego przynależymy, walczyć na arenie, brać udział w wojnach lub prowadzić własne firmy i zarabiać na lokalnym rynku bądź na rynku globalnym. Można również kupować i sprzedawać firmy, “niewolników” i akcje. Na początek możemy założyć dwie darmowe firmy.Dla osób co się zarejestrują z mojego reflinka pomagam w grze wystarczy do mnie napisać.   Dla osób zainteresowanych poniżej podaję link:   http://www.marketglory.com/strategygame/draxo  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hej.   Gra wygląda fajnie. Nie wiesz tylko dlaczego nie jestem w stanie się zarejestrować?   Klikam sign up, ale nic się nie pojawia oprócz strony głównej. Próbowałem kilka razy, odświeżałem stronę, próbowałem zarejestrować się poprzez facebooka ale dalej nic.
0
Zapraszam do strategicznej gry ekonomicznej połączonej z managerem piłkarskim. Rejestracja z reflinka - zapewniam pomoc :) http:// www.marketglory.com/strategygame/Misiorny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: