Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą się spowiadać z „majątków”, bo to może ich narazić na kpiny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2017 r. o 08:51 Powrót do artykułu
To jakiś żart. Zarabia mało a ma kupę kredytów do spłaty. Kto jej dał kredyt przy niskich zarobkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO prostu trzeba słuchać wieszcza POprzedniej epoki: zmienić pracę i wziąć kredyt. Dla tych co nie wiedzą o kim mowa - podpowiedź: ten sam facet wynajął swoje mieszkanie w W-wie na 10 lat bo miał nadzieję na reelekcję i mieszkanie w Belwederze. Taki cwaniaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jakiś żart. Zarabia mało a ma kupę kredytów do spłaty. Kto jej dał kredyt przy niskich zarobkach?
 Są tacy co dają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jakiś żart. Zarabia mało a ma kupę kredytów do spłaty. Kto jej dał kredyt przy niskich zarobkach?
 Serio? Ile Ty masz lat, pięć? Teraz żeby dostać kredyt wystarczy dowód osobisty. Jakiś czas temu, gdy jeszcze nie pracowałam, dzwonili do mnie z ofertą kredytu. Na początku rozmowy stwierdziłam, że musiałabym być głupia żeby brać kredyt jak nie mam dochodów, wiesz co mi odpowiedzieli? "No ale chyba zamierza pani mieć?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z korupcją samorządowcy sobie świetnie radzą. Np. biorą rozdzielczość majątkową i nagle taka żona samorządowca młodziutka nauczycielka wygrywa intratne przetargi na dostawę kruszywa na drogi w gminie, albo dostawę soli na odśnieżanie w regionie... i niech ktoś jej powie, ze nie jest specjalistką w tej dziedzinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...