Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

outsourcing kadr i płac

Utworzony przez gieniug, 22 października 2014 r. o 10:16
Stosujecie w swoich firmach  outsourcing kadr i płac ? Czy też wszystko wykonujecie we własnym zakresie?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w swojej Firmie wszystko zlecam na zewnątrz. Nie chcę angażować zasobów w takie przedsięwzięcia. Zlecając na zewnątrz mam pewność, że będzie to zrobione szybko i poprawnie. Działa to w sumie tak jak crowdsourcing, czyli korzystamy z wiedzy oraz umiejętności innych. Zgadzam się również z tezą  Internest u, że zapożyczanie takich idei z zachodu jest bardzo pozytywnym zjawiskiem.
Ostatnio edytowany 19 marca 2015 r. o 09:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jak najbardziej jest to dobre i warte wprowadzenia rozwiązanie. Ja korzystam w tym zakresie z usług tej firmy ***s://***ca-staff.eu i na prawdę jestem zadowolony z tej współpracy. Polecam Ci się z nimi skontaktować i dowiedzieć się jakie są szczegóły współpracy. Wydaje mi się, że jak najbardziej będziesz zadowolony tak samo jak ja z jakości ich usług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...