Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Outsourcing kadr, płac i usługi hr

Utworzony przez gieniug, 20 lutego 2015 r. o 09:18
Hej,   korzystacie w Waszych z outsourcingu? Z tego co czytałem, to outsourcing kadr, płac, usługi hr, to naprawdę dobry sposób na obniżenie kosztów w przedsiębiorstwie, a zarazem zwiększenie jakości świadczonych usług, wykonywanych produktów. Dlaczego? Myślę, że głównym powodem jest fakt, że ktoś robi to po prostu szybciej i lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prowadzisz małą firmę i np. musisz korzystać z księgowej to często wybierasz się z  tym do biura  rachunkowego. Jest to chyba najprostszy i najczęstszy przykład usług zlecanych na zewnątrz. Płace raczej tak samo obsługują biura. HR to raczej biura zatrudnienia. Inne rodzaje to np. wsparcie IT przez firmy informatyczne lub infolinie online dla firm jak np. ma tidetelco.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam nad czymś pośrednim, czyli faktoringiem w http://magellan.pl/. Korzystał ktoś może z tego? Zdarza się, mam sytuacje, że nie mogę się doczekać na spłatę zobowiązania za faktury od klientów, czasem zalegają, czasem muszę sądami straszyć. Czy faktoring to rozwiązanie efektywne zyskowo? Bo dobre się wydaje to, że płacę za faktoring tylko od każdej wyegzekwowanej faktury, a nie stałą stawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś skorzystałam z usług profesjonalisty ds HR z https://www.gppeople.pl/ bo potrzebowaliśmy wsparcia w rekrutacji. I w sumie nie żałuję, bo dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...