Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukuję osób do współpracy!

Utworzony przez masterkamil46, 16 listopada 2010 r. o 23:06
Witaj, poszukujesz pracy, więc mam dla Ciebie konkretną propozycje współpracy. W związku z tym, że lubisz rozwijać się i edukować, oraz chcesz to robić SZYBKO stwierdziłem, że muszę Ci koniecznie coś pokazać! Pokażę Ci w jaki sposób zarabiam pieniądze przez Internet. Robię to między innymi dzięki fantastycznej platformie edukacyjnej i mnóstwem filmów, które są dostępne całkowicie za darmo dla każdego partera. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to robię i samemu tak zacząć, to napisz od mnie na kontakt@kamiltracz.pl, a umówimy się na specjalną konferencje online. Pozdrawiam, Kamil Tracz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarób prawdziwe pieniądze zapisując się w tym programie http://dobryzarobek.pl/index.php?id=4fe17bdb440e6ad2687bd50ebab640de Pytania kierować na e-mail: o.interes@gmail.com gg- 28683919
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...