Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POŻYCZKA W 15 MINUT ONLINE

Utworzony przez Twoja Pożyczka, 10 kwietnia 2013 o 17:45
Oferujemy: -szybką pożyczkę -od 300 do 8000 zł -preferencyjne warunki -miłą obsługę -pieniądze na koncie w 15 minut Pożyczka na www.pozyczka-prosta.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Korzystną pożyczkę można uzyskać tutaj: 22 266 86 86 Proste proceduty, proste formalności, żadnych zbędnych zaświadczeń. Koszty są do przyjęcia, więc można spokojnie do nich zadzwonić.  
0
Te pożyczki możecie sobie zatrzymać dla siebie...W  15 minut te 8000 tysiecy a za miesiąc 16 trzeba oddać.Tylko ludzie mający naprawdę cieżkie problemy mogą z tego skorzystac.
0
Te pożyczki możecie sobie zatrzymać dla siebie...W  15 minut te 8000 tysiecy a za miesiąc 16 trzeba oddać.Tylko ludzie mający naprawdę cieżkie problemy mogą z tego skorzystac.
dokładnie oprocentowanie jest bardzo wysokie chwilówek. zazwyczaj biorą je ludzie zdesperowani. wiadomo to jest biznes ale w ten sposób pogłębiają kłopoty finansowe. taka pożyczka jest dobra jak potrzebujemy pilnie pożyczyć 2 tysiece np bo kupujemy auto jest świetna okazja itd jednak stać nas na to by ja spłacić w przeciwnym wypadku to samobójstwo.
0
Tutaj ładnie jest pokazane jak wpędzić kogoś w kłopoty ;) Ja bym takiej pożyczki nigdy nie wziął... Nie realne... Wolę pożyczyć od teściowej z którą się bardzo nie lubię :) Już ona by mi takiego oprocentowania nie dała ;)
0
A no chcą ludzi nabić w butelkę. Kiedyś znajomy skorzystał  z czegoś takiego i ma do teraz kłopoty bo musi spłacać prawie 2 razy tyle.
0
Ja tam nie polecam takich pożyczek przez internet... Odsetki pewnie mega duże. Lepiej iść do normalnego banku po kredyt. Przez internet to większość naciągacze...
0
Ja wczoraj cały dzień szukałem takiej właśnie taniej pożyczki i powiem wam, że zdecydowanie najtańśze oferty znalazłem w POŻYCZKI KASIASTO - polecam i wam sprawdzić jak ktoś potrzebuje taniej i szybkiej pożyczki 
0
Dobrze, ale im mniejsze zabezpieczenie pożyczki, tym pozyczkobiorca musi się liczyć z tym, że będzie musiał zapłacić więcej.
0
najlepiej to pewnie pożyczke prywatną wziąść. Znaleźć osobe która takiej udziela np przez portal szybkigrosz i gotowe wychodzi taniej
0
tak korzystna pożyczka np kredyt sms, pożyczasz 3 tysiące na 2 lata a oddajesz 5 tysięcy odsetek, a więc łącznie oddasz 8 koła... ale te wszystkie pożyczki przez internet opłacalne! 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: