Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dodatkowa - internet

Utworzony przez mala2, 12 stycznia 2010 o 21:12
Praca dodatkowa, w domu, wymagany stały dostep do internetu (kafejki internetowe nie wchodzą w grę). Zapraszam na stronę http://www.mybestbux2.unl.pl/ . Jezeli coś będzie niejasne, to z ww strony jest kontakt ze mną (musisz przełączyć na polską wersję językową) - zawsze chętnie pomogę. Jeżeli nigdy jeszcze nie próbowałeś zarabiać na stronach PTC (paid to click), tym bardziej zajrzyj na moją stronę. Nie musisz nic inwestować, poza swoim czasem. Staram się zawsze przedstawiać tu strony WIARYGODNE, czyli takie, które płacą realne pieniądze. Nie znajdziesz więc tu stron oferujących tysiące dolarow za klikanie w reklamy. Spokojnie jednak wyklikasz tu sobie kieszonkowe, czy dorobisz do domowego budżetu. Na stronie wyjaśniam dokładnie na czym polega zarabianie. Jeśli z czymś sobie nie poradzisz - skontaktuj się ze mną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja zarabiam w programie partnerskim http://chomikuj.pl/?page=175930"> . Praca polega na siedzeniu przed komputerem i promowaniu serwisu poprzez rozsyłanie linków, banerów itp. 100% wypłacalności i realne zarobki, na początku kokosów nie ma ale po miesiącu (wszystko zależy od naszego zaangażowania) można już zacząć zarabiać całkiem nieźle, ja ostatnio w dwa dni zarobiłam 102zł, więc chyba nieźle. Naprawdę polecam.
0
Ja zarabiam w dwóch programach partnerskich i jest to całkiem znośna kasa.Pieniądze wypłacają bez problemu.Spróbujcie!!! Tu są linki: http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=trebor76 http:// fast2earn.olympe-network.com /?r=trebor_76
0
Hej Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji. Nie będę ukrywała jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie. ######sejfik.com/pages/index.php?refid=madzamba ######luckymails.info/pages/ptp.php?refid=madzamba ######www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=madzamba ######ekasa.org/pages/index.php?refid=madzamba ######centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=madzamba ######www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=madzamba ######zlotoweczka.com/pages/ptp.php?refid=madzamba ######imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=madzamba ######www.neobux.com/?r=madzamba Pozrdrawiam
0
A ja już od dawna szukam dodatkowej pracy w domu przy komputerze. Niestety nie trafiłam na to forum:( Przeglądałam mnóstwo ogłoszeń i być może moja cierpliwość za przeglądanie wszystkich ogłoszeń niedługo będzie mi wynagrodzona, ponieważ chyba coś znalazłam. Jeśli się sprawdzi to dam Wam znać i kontakt do firmy:)
0
Najlepsza dodatkowa praca przynosi regularne korzyści i pozwala realizować swoje fantazje.
0
Jeżeli chodzi o mnie, to dodatkowa praca nie powinna być męcząca i eksploatująca czasowo, czyli, żadne klikanie w banery za 1gr itp. Lepiej znaleźć coś co przyniesie w miarę wymierne korzyści. Pomimo tego, że w internecie roi się od rożnych ofert, można znaleźć naprawdę niezłe perełki.
0
Praca dodatkowa - w dzisiejszych czasach wiele osób szuka dodatkowego zajęcia. Na szczęście można zarabiać przez internet w domu. I właśnie w moim małym komentarzu o zarabianiu w Necie postaram się przedstawić jak można dorobić kilka groszy w internecie.Jest to praca dla każdego,w większości programów mogą się rejestrować osoby które, ukończyły 13 lat,wystarczy dostęp do internetu.W internecie jest wiele osób piszących: praca w internecie, niektórzy oferują bardzo duży i szybki zarobek - np 300 złotych miesięcznie za oglądanie reklam na monitorze. Jeśli ktoś tak pisze, to nie podaje całej prawdy. Taką kwotę można zarobić jedynie przy dużej ilości osób, którym poleciłeś daną formę zarabiania. Więc radzę podchodzić do takich informacji z umiarem. [*]Programy PPC-to programy w których zarabiasz klikając w linki po zalogowaniu w danym programie,są to przede wszystkim firmy typu bux, Dodatkowy zarobek masz polecając uczestnictwo innym. [*]Płatna e-maile -zapisujesz się do firm przysyłających linki do stron reklamodawców. [*]Surf bar -zarabianie polega na tym że, ty oglądasz strony w internecie a w tym czasie surf bar zarabia na ciebie. [*]Programy partnerskie -pośredniczenie przy sprzedaży usług. Zarabianie w internecie jako praca dodatkowa jest naprawdę możliwe, wystarczy trochę chęci i czasu.
0
Mam świetny sposób na zarabianie w internecie. Twoja dodatkowa praca stanie się świetnym sposobem na rozwijanie kreatywności. Jakiekolwiek kwalifikacje są zbedne. Wystarczy pogłówkowac
0
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=132992 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=132992 Zarabiaj podczas przebywania w internecie. Chcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj. - Zarabiaj podczas surfowania po internecie. - Zarób 10% na 10 poziomowej siatce poleconych! - Zarabiaj i otrzymuj najlepsze oferty w internecie. http://pl.20dollars2surf.com/?ref=132992 http://pl.20dollars2surf.com/?ref=132992
0
Pośród setek propozycji pracy i współpracy na rynku dzisiejszego ?bezrobocia?, są również na szczęście i takie, które zasługują na miano współpracy ?uczciwej?, ?dochodowej?, ?rozwojowej?, stabilnej?. Jedną z firm jaką się zainteresowałem jest firma ?MANDURA?. ?Finansowe (Zarobkowe)Perpetuum Mobile? . To właśnie Mandura wynalazł system wynagrodzeń najbardziej motywującym Relationship Marketing. Dlatego też sednem tej treści jest zachęcenie zainteresowanych do rejestracji w firmie ?MANDURA?. Zobacz filmik i daj znać http://www.youtube.com/watch?v=8eq8UDxiIts kontakt scottzibi@wp.pl
0
TO WSZYSTKO POLEGA NA PRZEGLĄDANIU REKLAM. (wystarczy 5 minut dziennie a po miesiacu możecie kupic sobie cos w internecie lub wypłacic waszą kase, wychodzi okolo 200zl miesięcznie) Oczywiscie nie spodziewajcie sie cudów ze w miesiac zarobicie 400zł buxowanie jest dla cierpliwych ale naprawde sie oplaca! co ci skzodzi poklikac 5 minutek dziennie, zareklamowac buza z odpowiednim linkiem i cieszyc sie z DARMOWEJ kasy? nic nie tracisz, tylko zyskujesz. Zapewne interesuje cie dlaczego pisze wlasnie do ciebie? pisze do ciebie dlatego ze sam sie przekonalem jaka swietna rzecza jest bux za kase zarobiona na buxie kupiem sobie wypasiona mp3, komandora (antymaterie) na ogame i prenium na rapidzie na ROK! Oto krótka instrukcja 1. Wchodzimy na about:www.paypal.pl, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam. 2. Wchodzimy na http://bux.to/?r=PittBull152 (SKOPIUJ DO WYSZKIWARKI) i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak: Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola: * Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z plemion * Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków) * Confirm Password- Potwierdzenie hasła * Email Address- Adres E-mail * Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam * PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal. * Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz. * Referrer (if any)- Tam możecie wpisać: sezON1011 (dostaniecie wtedy 0.20$ na start a i ja bd mial z tego 0.01$zyzku(zawsze to coś) * Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy) * Security code-przepisujemy kod z obrazka I wciskamy Register Logowanie się: Klikamy Login w prawym górnym rogu. Username (Twoja nazwa): Password (Hasło): Security Code: (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku) A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce: Wciskamy Surf Ads Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link. (I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną) *Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność. Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats Najważniejsze jest: Balance Information Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout
0
zobacz też tutaj: http://mimk.pl
0
Domyślam się że więcej tu na forum osób które nie doradzają tylko już na oglądających linki zarabiają a ja naprawdę chciałbym dobrej rady na dodatkowy pieniądz.....może ktoś doradzi co jest prawdziwe i legalne
0
Polecam w takim razie legalny i sprawdzony program partnerski- świetny sposób na dorobienie sobie paru groszy. W większości z nich płacą jednorazowe kwoty za pozyskanie klienta,w tym, który znalazłam płacą co miesiąc za pozyskanego klienta - im więcej klientów - kasa rosnie- dokładne informacje znajdziesz tutaj https://pp.szybkafaktura.pl/ - ja korzystam i parę groszy już zarobiłam.
0
No no , wreszcie coś ciekawego. Podoba mi się ta kasa za klienta co miesiąc, fajnie byłoby uzbierać wielu takich:)Serio myślę czy w to nie wskoczyć. A dobrze się sprzedają takie usługi księgowości przez internet?
0
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. www.konsultantka-oriflame.com.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1993– dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! W razie pytań mój numer gg :31898977
0
To niewiarygodne jak łatwo można zarobić dużą kasę przez internet. Praca w domu łatwa i przyjemna. Więcej informacji na http://webtexty.pl
0
Witam mam do zaoferowania pracę do obsługi e-maili. Pilnie poszukuję osób zainteresowanych tego typu pracą. Jest to praca w domu. Wystarczy że posiadasz internet. Początkowo daję okres próbny. nie wiąże on żadnych kosztów a podczas niego także zarabiasz. wystarczy że masz skończone 13 lat. zainteresowanych proszę o kontakt na adres patrycjakostuch@wp.pl tam podam dalsze informacje dotyczące danej pracy. CZEKAM NA TAKICH JAK TY PISZ NA patrycjakostuch@wp.pl
0
PATI123449 napisał:
Witam mam do zaoferowania pracę do obsługi e-maili. Pilnie poszukuję osób zainteresowanych tego typu pracą. Jest to praca w domu. Wystarczy że posiadasz internet. Początkowo daję okres próbny. nie wiąże on żadnych kosztów a podczas niego także zarabiasz. wystarczy że masz skończone 13 lat. zainteresowanych proszę o kontakt na adres patrycjakostuch@wp.pl tam podam dalsze informacje dotyczące danej pracy. CZEKAM NA TAKICH JAK TY PISZ NA patrycjakostuch@wp.pl
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.