Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

praca przez internet dla cierpliwych i zdecydowanych

Utworzony przez aril88, 29 kwietnia 2015 o 17:11
Fajny panel z płatnymi ankietami, dużo promocji, rabatów przy zakupach online, zarabiaj kupując online i wypełniając ankiety. Warto spróbować :) poniżej link do aktywacji konta dzięki któremu dostajemy 8 zł na start https://www.qassa.pl/379342 . Jeżeli ktoś lubi robić zakupy przez internet i grać w gry zarabiając przy tym to zapraszam. wystarczy 5 min dziennie na przejrzenie skrzynki i klikanie w reklamy po miesiącu moga nam się uzbierać dodatkowe pieniążki które wleca nam na konto. Zachęcam również do gier... szczególnie bingo. Fajna zabawa a przy tym zarabiamy na drobne wydatki. Nie oczekujecie dużych sum pieniędzy od razu, ten portal wymaga cierpliwości no ale przecież kto znas nie spędza godzin przy internecie wiec 5 min więcej nie zrobi różnicy. Zachęcam młode osoby uczące się które nie mogą podjąć pracy jak i również inne do skorzystania bo naprawdę warto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam nowy program partnerski w którym tworzymy swój własny biznes. Do dyspozycji mamy także ścieżkę kariery z masymalną stawką 200zł/za 1 dzień (pensja stała), co daje nam 6 tys miesięcznie. Oczywiście wynagrodzenie dzienne otrzymujemy także na początku naszej współpracy oraz cały czas jesteśmy kierowani co mamy w dniu dzisiejszym zrobić aby nasz biznes się rozwijał i tym samy nasze dochody rosły.Jedynym minusem jest opłata za rejestracje smsem (koszt to 5zł z VAT), ale taka inwestycja zwraca się zaraz po dołączeniu do programu. Biorąc pod uwagę fakt że inwestujemy tylko 6zł a zyskujemy już w pierwszym dniu 50zł, w drugim dniu na naszym koncie już jest 120 a po miesiącu przy średnim zaangażowaniu ok 3000zł.Serdecznie polecam.Link do rejestracji: szefem.pl/?r=15783
0
ja znalazłam artykuł, że można zarobić nawet na pozyczkach przez internet  ***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach trochę brzmi to zabawnie, ale może komuś się to udaje.  ja jestem studentką dzienną i dorabiam sobie jako hostessa, a także piszę teksty na zlecenie. zawsze, co miesiąc dodatkowy fundusz jest, a ofert  pracy można znaleźć wiele na różnych grupach na portalach społecznościowych. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: