Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w nowej firmie. Zapraszam

Utworzony przez Radosław, 26 kwietnia 2012 o 18:35
Przedstawiam Państwu firmę ZeekRewards. Naszym Zadaniem jest reklamować tak zwane aukcje centowe. Na tych aukcjach osoby mogą wygrać różne produkty jak np. biżuterie, elektronikę, samochody, wycieczki i inne - za centy, natomiast firma na tym dużo zarabia ponieważ ta aukcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem Osoby, które to reklamują są wynagradzane na podstawie procentu dziennego przyrostu dochodu firmy. Pracujesz w domu, przed komputerem, ok. 5 min dziennie ! Jesteś wynagradzany za pracę jaką sam wykonasz. Sam wybierasz na ile chcesz się w to zaangażować. Firma istnieje 14 lat. Firma w Polsce jest od końca grudnia 2011 roku więc masz szanse być w samej czołówce zarabiających ludzi tego systemu Zeekrewards. Jeżeli nie widzisz tu potencjału i szansy dla siebie to przepraszam, że zająłem Twój czas. Jeśli jednak widzisz potencjał, a zapewniam, że takowy jest to zapraszam do rejestracji. Tak jak pisałem, na początku nie musisz nic inwestować. Pomogę Ci zacząć działać w ZeekRewards i pokażę jak w kilka minut dziennie wywiązać się z obowiązku dawania ogłoszeń. Minimum które trzeba posiadać aby zacząć współprace z firmą ZeekRewards to 20$ 2 razy w miesiącu nie pójdziesz do McDonald's i w zamian za to będziesz mógł/mogła zacząć współprace z ZeekRewards. Zastanów się nad tym bo to moze być właśnie to czego tak długo szukasz. Każdemu szukającemu sposobu na zarobienie pieniędzy w internecie życzę wielu sukcesów w zyciu. Nie trać czasu i odezwij się do mnie a wszystko Ci wyjaśnie. Jeśli admin/moderator pozwoli to będe pisał w tym wątku co się dzieje w firmie Jeśli będziesz zainteresowany to skontaktuj się ze mną: Skype: Zloty_001 Gadu-Gadu: 9377767 Mail: flavonmaxclub@gmail.com Nr.Tel.: +48 664 909 823 Pozdrawiam Radek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam Dziękuje tym osobom które się ze mną skontaktowały. Mysle że będą zadowolne z wyboru. Tym osobom które szukają sposobu na zarabianie pieniędzy w internecie proszę o kontakt. Pozdrawiam Radek
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: