Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

problemy w pracy

Utworzony przez dori, 6 października 2017 r. o 11:40
Męcze się w mojej pracy, czuję że studia które zrobiłam i to co robię tera w życiu to nie to, zawsze chciałam pracować z dziećmi, ale nie mam pedagogicznych uprawnień i do żadnej szkoły mnie nie przyjmą. Co robić, jak jeszcze popracuję trochę w mojej aktualnej pracy to chyba zwariuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Dori jeszcze teraz możesz zapisac się na studia podyplomowe "Studia pedagogiczne nadające kwalifikacje do pracy pedagogicznej" w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Zapraszam na stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe gdzie znajdziesz wszelkie informacje na temat naszej oferty. Dodam, że zapisując się na studia do 16 października możesz zyskać nawet 700 zł! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...