Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam agencji eventowej

Utworzony przez henryk, 24 kwietnia 2013 r. o 00:05
Jak w temacie, szukam agencji eventowej, która mogłaby zorganizować w mojej firmie imprezę typu "team building"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Poproszę o więcej szczegółów na maila karolina@grupamast.pl na pewno pomożemy;) Oczywiście zapraszam również na naszą stronę grupamast.pl Pozdrawiam Karolina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze ja nigdy nie byłam na tego typu imprezie, a muszę przyznać, że bardzo chętnie wybrałabym się na taką integrację z ludzmi ode mnie z biura, mogłoby być ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam i to nie raz. Fajna zabawa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - na taki wyjazd powinien każdy w swojej firmie pojechać! u nas w firmie www.powersport.pl organizował piknik ogromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Henryku,   proszę o zapytanie na adres mailowy: p.ostrowski@starevents.pl Organizujemy takie imprezy od wielu lat.    Paweł Ostrowski StarEvents  
Jak w temacie, szukam agencji eventowej, która mogłaby zorganizować w mojej firmie imprezę typu "team building"
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy do współpracy www.all-stars.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   zapraszam do Agencji SARTO. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu eventów firmowych. Z przyjemnością wyślę ofertę i nasze referencje, zapraszam do kontaktu   Ewelina Gołuch e.goluch@sarto.pl www.sarto.pl      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam GAAN Event Point - www gaan pl Programy integracyjne dostosowane do danej grupy i budżetu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam skontaktowac sie z agnecja Power - u mnie siwietny wyjazd zrobili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne imprezy organizują http://www.spidergames.pl/oferta-pl-pl/scenariusze-integracyjne-pl-pl/ mają mnóstwo pomysłów na rozkręcenie imprez, na życzenie klienta przygotowują scenariusz takiej zabawy. Z mojego doświadczenia wiem że imprezy zostają w pamięci pracowników na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukasz  odbiorców  ?  może  chcesz  podpisać nowe kontakty ?  ja  skorzystałam z pomocy firmy http://www.cyberbiznes.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...