Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam pracy, rozważe każda ofertę

Utworzony przez pawel, 15 października 2011 r. o 20:34
Chciałem zaoferować swe usługi. Potrafię wprowadzać dane do komputera, wprowadzać teksty czy wyszukiwać niezbędnych informacji w Internecie. Chętnie podjął bym inną pracę związana z komputerem. Piszę bez wzrokowo na klawiaturze i biegle poruszam się w środowisku Windows oraz w Internecie. Potrafię sprzedawać na Allegro. Jestem rzetelny i odpowiedzialny, co łatwo sprawdzić po pierwszym zleceniu. Jestem kawalerem a więc i Panem swego czasu, zatem z przyjemnością zaangażuję się w pracę dla Państwa. Jeżeli poszukują Państwo takiego pracownia z przyjemnością prześlę moje CV. e-mail pawel4757@vp.pl tel 510691393
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959. Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Słowem wstępu można powiedzieć że to wszystko. Punkty są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Gdyby pojawiły się jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam. Będę z wami szczery, system działa podobnie jak systemy klikania w reklamy z ta różnicą że tutaj nie klikamy więc nie zajmuje nam to tyle czasu. Jest jedno ale jeśli widzieliście na forach wpisy nakłaniające was do pracy polegającej na klikaniu klików rzadko kiedy te osoby informują was że rejestrując się przez ich linki zostajecie ich poleconymi a oni mają z tego profity. W tym wypadku jest tak samo lecz ja was uświadamiam. Aby być uczciwym podam wam czysty link. http://en.20dollars2surf.com/ Każda osoba która skorzysta z mojego linku polecającego niech się ze mną skontaktuje na stronie 20$surff, pomogę jej się rozwinąć tak aby mogła zarabiać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa oferta. Ja zawsze sceptycznie patrzyłam na klikanie w reklamy czy programy partnerskie .W końcu jednak się odważyłam i spróbowałam . Moja sprawdzona strona to http://pp.szybkafaktura.pl.To program partnerski.Teraz nie żałuję ,bo już zarobiłam pierwsze pieniądze .Jestem zadowolona z siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuję Wam coś w czym można zagwarantować sobie spokojną przyszłość- oczywiście jak się człowiek teraz trochę postara. Zaprosił mnie znajomy na taki kongres finansowy One Invest i tam pokazali mi jak można myśleć o przyszłości. Nie żadne ideologie ale konkretne możliwości, bo uczą jak zarabiać plus oferują możliwość współpracy. Na stronie http://www.oneinvest.pl/ znajdziecie konkretne info o tych kongresach - następny już niedługo więc jak ktoś szuka roboty to warto spróbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę zaproponować dobrą firmę One Invest .Można podjąć z nimi współpracę i dobrze zarobić .Naprawdę warto .Organizują też profesjonalne kongresy,gdzie można się podszkolić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...