Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to ciekawe. bo ja wiem, że szpitale często żądają od ubiegających się o pracę podpisania "kontraktu", który ma wiele wad. dla młodych nie ma miejsca, bo szpitale wolą te stare "doświadczone", te zaś często siedzą z dojpą w czterech placówkach, by kosić więcej pieniędzy, blokując innym miejsce. to nie brak pielęgniarek, to chęć wyzysku ze strony szpitali, które chcą by pracowało jak najmniej osób jak najwięcej za jak najniższą stawkę. to się nie dodaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze to raczej nie będzie chętnych do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycje płacowe są upokarzające,bez żadnej odpowiedzialności te same pieniądze można zarobić na kasie w supermarkecie. Oprócz swoich obowiązków to całą czarną robotę wykonują za lekarzy, więcej strach chorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zaczną płacić przyzwoicie za tak ciężką i odpowiedzialną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać lekarzom dać pilęgniarkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zacząć płacić normalnie I SZANOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych województwach można płacić 4 tys. netto, a na Lubelszczyźnie ... jak zwykle marazm, wyzysk i jeszcze za 1,6 zł całować innych po rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc naprawdę zdesperowanym zeby pracowac za takie pieniądze i kłaniac sie nisko myjac tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....obecnie nasz polski rząd ponosi konsekwencje działań Tuska i PO-matołków co to wypędzali nasze służby zdrowia za granice nie dając szansy rozwojowo ekonomicznych gwarancji ubiegania się o lepszy szacunek dla ludzi pracy. Oni tylko kapitalistom się kłaniali i ulegali homofobii propagowanej przez środowiska antypolskie, antykościelne, antyrodzinne i antyspołeczne! Ja widzę przewrotność i wroga niechęć do wszystkiego co to się chce w naszej umiłowanej ojczyźnie zbudować na wartościach wyższych i patriotycznie czystych na zasadzie Bóg Honor Ojczyzna. Totalna opozycja działa na zasadzie niszcz i dziel. Nasz rząd powinien wprowadzić nakazy pracy na ważnych stanowiskach służbowych z działaniem pro a nie anty! Pan wojewoda lubelski Czarnek działa w imieniu słusznie wybranych i na pewno znajdzie odpowiednie podejście do sprawy aby Polacy czuli się dobrze nawet w szpitalach i innych działach jak sluzba zdrowia naszego państwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydał by się przegląd kadr zarządzających w szpitalach bo to oni często zniechęcają do pracy tak jak z naczelną i dyrektorem w PSK1, tym samym lecząc swoje chore aspiracje niszczą służbę zdrowia od środka zniechęcając do pracy lekarzy i pielęgniarki - także tych młodych. Dlatego teraz widoczna jest znieczulica - mówią a bo to nie jestem chory a to nie moja sprawa - ale jak się w końcu trafi do szpitala to wołanie do nieba o pomoc i oczekiwanie pomocy. Dlatego dalej bądźcie głusi na problemy służby zdrowia a obudzicie się wszyscy z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarabiają lekarze w Kraśniku i pan dyrektor Kos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie poprawi tej totalnej bzdury z tzw Zembalowym to wcale nie jest 1200 zł i nie będzie 1600 zł brutto. Kwoty wypłacane pracownikowi są dużo niższe i jest to podwójnie opodatkowane brutto brutto więc na rękę z "1200" wychodzi około 670 zł. Z jak wejdzie ostatnia podwyżka Zembalowa to z "1600" pewnie będzie okolo 900 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam artykuł w przedmiotowej sprawie i nie mogę się nadziwić zasadnicze wynagrodzenie pielęgniarki to 2-2.4 zł brutto i dodatki za święta wooow sikam po nogach najniższa krajowa lub coś ponad i łaskawie płacą dodatek za święta i te niesamowite 1200 zł brutto brutto które netto są ok 720zł szał nic tylko brać i pracować dziwie się że chętni nie walą drzwiami i oknami:D:D:D:D i ta ich możliwość pracy na kontrakcie " Pielęgniarka może wówczas lepiej zarobić więcej pracując." no to już jak przeczytałam o mało z krzesła nie spadłam :D:D:D pewnie najlepiej robić 24 h na dobę:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 brutto? Ja po studiach, mam isc za 2000 brutto??? HAHAHAHAHAH!!!!!!! Powodzenia. Czas zamknąć oddział. 8000 brutto i znajdą sie pielegniarki! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle mnie to nie dziwi. Lepiej zagranicę wyjechać i zarabiać lepsze pieniądze. Ja na wakcje wyjeżdżam do UK. Znalazłam letnia ofertę z promedica24 i mi podpasowała jedzie się na te 90 dni a kasę ładną można przywieść. Póki nie mam męża i dzieci to mogę sobie pozwolić na wyjazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zobaczymy, czy naprawdę przyjmują. Może znów usłyszę, że nie ma miejsc. Złożyłam ponownie swoje CV do kancelarii i naczelnej p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielegniarka po 40 latach pracy w chelmskim szpitalu z nockami dodatkami swiatecznymi 2300 zl na reke ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wyjeżdżają zagranicę. ale tylko w mediach, bo ciagle siedzą w polsce na ***. dlaczego? da die sprachkenntnisse haben muss... bez języka to te pielęgniarki nawet nie wezmą do sprzątania. tutaj te panie ładnie szprechają i chwalą sobie pracę. ja dziś za parę godzin skasowałem 48 € ;) w polsce tylko wybrane kasty godnie zarabiają i opowiadają coby zagranicą, by zdziałali. jakoś nie widzę polskich lekarzy w niemczech. przypadek? czy brak języka i stawiane tu wymagania mocno, by ich zdegradowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minimum powinny zrobic 1200 € te pielegniarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...