Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS na tropie zapracowanych chorych. Wpadło aż 125 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Ci chorzy to k.u.r.w.a jacyc bandyci a ZUS to prawdziwy Robin hood
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak potrafi.... tylko, że się kończy "cwaniactwo" bo państwo zaczyna mówić "sprawdzam"... he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według dokumentów BIP Urzędu Marszałkowskiego, w Lublinie absencja chorobowa pracowników z tytułu ekspozycji mieszkańców na same tylko pyły zawieszone PM2,5 wynosi rocznie ponad 100 770 dni, a ilość przedwczesnych zgonów jest niemal 20 razy wyższa niż w wyniku wypadków komunikacyjnych. Nie znaczy to, że neguję ukaranie 125 osób nadużywających świadczenia w ramach obowiązkowych ubezpieczeń społecznych - tyle, że pośród nich z latarnią morską szukać naczelników, dyrektorów, prezydentów, którzy jak zwykle są poza statystyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sprawdzą emerytury z tzw. "warunków szczególnych" szczególnie z dużych firm takich jak np. URSUS, FSO, Huta .. W FSO wszyscy związkowcy wyłudzili i to bardzo wypasione emerytury, szczególnie ci z "S" ...ale nie tylko.. Tutaj wyszłyby kwiatki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech zus sie wezmie za tych co maja wychodzone "zółte papiery" i siedzą na rentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ZUS dokończy weryfikację rent tzw. II, Zweryfikowano III, a gdzie reszta, która miała załatwiane II i dzisiaj "śmieją" się z pozostałych !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS powinien mieć dostep do danych z nadajnikow BTS (logowania tel. komorkowych) ... pewnie budzet zyskalby wiecej niz na mafiach paliwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styk nadzwyczajnej kasty sedziowskiej i lekarzy orzecznikow - tu sie dopiero dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zus zlodzieje. Naprawde chorym nie daja pieniedzy a pijaki dostaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie że ZUS bierze się za oszustów i wyłudzaczy zasiłków chorobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak z tymi kontrolami, ale chyba to działa w jedną str. tzn. jak firma zgłosi się do zusu o kontrole pracownika, bo ZUS nie chętny był, a wręcz nie chciał gdy ja zgłosiłem że mój szef będąc na zwolnieniu lekarskim już drugi tydz. pokazuje się na pejsbuku i wstawia zdjęcia z wycieczki zagranicznej, a był tak chory że nie mógł chodzić. Był to któryś raz z kolei w ciągu tylko jednego roku, co chwilę choroba i wycieczka zagraniczna.W ZUSie powiedziała mi uprzejma pani, że muszę zadzwonić do W-wy i tam to zgłosić , ale nie są zainteresowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostają za darmo 500+ tak jak młodzi zdrowi jak byk rodzice to musza sobie jakoś radzić aby nie zdechnąć z głodu w tym cholernym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...