Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NWO,2012,zdrowie i bogactwo,falun gong,lepszy świat

Utworzony przez sambucus87, 21 września 2009 r. o 22:41
Mam na imię Karol, skończone 22 lata i sporo planów. Moim zainteresowaniem są rzeczy/fakty oficjalnie nieznane niepopularne lub zatajone. Nurtują mnie między innymi prawdziwe problemy ekologiczne, a nie jakieś „globalne przegrzanie”. Nie jeden chciał zrobić coś dla dobra ludzkości, lecz ludzkość okazała się nie dobra. Może warto zrobić coś dla własnego dobra. Chciałbym poznać osobę/-y z którą mógłbym znaleźć wspólny język. Kogoś zainteresowanego sprawami natury egzystencjalnej, kogoś kto chciałby obudzić się z matrixa itp. Pewnego razu stworzyłem listę „wymagań”, którą większość potraktowała zbyt dosłownie. Proszę Was o dostrzeżenie „ogólnego klimatu” a nie poszczególnych punktów, więc jeśli: 1. Mierzi Cię konsumpcyjny styl życia. 2. Nie przykładasz zbytniej wagi do spraw z życia codziennego i z nimi związanych problemów. 3. Chciałbyś aby ludzie pracowali świadomie dla rozwoju, a nie dla pieniędzy - pośrednio tylko przyczyniając się do rozwoju cywilizacji poprzez konsumpcję. 4. Nie wierzysz we wszystko co mówią w telewizji. 5. Interesują cię rzeczy, o których się oficjalnie nie mówi. 6. Jesteś zorientowany w podstawach nauk przyrodniczych – rozumiesz podstawowe zjawiska zachodzące wokół nas. 7. Jesteś technikiem, może ogrodnikiem, rowerzystą albo wegetarianinem. 8. Potrafisz spojrzeć na wszystko obiektywnie, z perspektywy „otaczającego świat powietrza”. 9. Nie zgadzasz się na żadne wojny. 10. Uważasz że świat zmierza (czyt. jest prowadzony przez bliżej nieokreślonych ludzi) w niewłaściwym kierunku. 11. Chciałbyś zrobić coś co cię przerasta, nie dla zysku a dla korzyści. 12. Wiesz/chcesz wiedzieć o rzeczach o których nie warto rozmawiać ze „zwykłymi ludźmi”. 13. Czujesz się słaby jako jednostka. 14. Chciałbyś mieć kogoś zaufanego, z kim można wymieniać wartościowe informacje, uzgadniać jednoznaczne poglądy, czy nawiązać wszechstronną współpracę. 15. Nie kręcą cię typowe spotkania towarzyskie (gadka-szmatka o wszystkim i o niczym, muzyka, alkohol, rozrywka). 16. Mieszkasz w okolicach Lublina lub Bychawy. 17. Nie bierzesz leków przeciwbólowych. 18. Uważasz że celem twojego życia nie jest prokreacja i odegranie typowej roli w społeczeństwie (szkoła, praca, rodzina, kariera, wczasy wypoczynkowe, utęskniona emerytura) 19. Potrafisz być oszczędny i chciałbyś zdobyć bogactwo w celu swobodnej realizacji ambitnych planów życiowych. 20. Chciałbyś żyć w zupełnie innym systemie społecznym i ekonomicznym. … to skontaktuj się ze mną, nawet jeśli nie wszystkie punkty do Ciebie pasują – bo to chyba nierealne. Mój e-mail: metrkilogram@wp.pl, W pojedynkę niewiele zmienisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem praktykującym falun dafa,mogę Ci pomóc za 100pln full serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...