Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam starszej kochanki

Utworzony przez lbn20, 26 października 2014 o 17:49
Jestem przystojnym, 30 letnim blondynem, 192 cm wzrostu, 92 kg. Szukam starszej ode mnie kochanki. Pisz nie pożałujesz;-) konkret20@o2.pl  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przystojny 30 latek bez problemu znalazł by kobietę(kochankę) :)Tylko fajtłapa poszukuje na forum.
0
  Jestem przystojnym, 30 letnim blondynem, 192 cm wzrostu, 92 kg. Szukam starszej ode mnie kochanki. Pisz nie pożałujesz;-) konkret20@o2.pl  

Hello Przystojniaku :-P  "Przeleć mnie w tej koniczynie..." :-D
0
On nie zna... tej piosenki :D
0
Jeżeli tu odpowiednia pani się nie znalazła, spróbuj na  paylove.pl
0
No tego jeszcze nie grali. Szukać kobiety na forum. :)   szamba betonowe Opolskie
Ostatnio edytowany 31 lipca 2015 o 21:37
0
Chętna jestem na seks z mężczyzną bez sponsoringu, mój email: renata.seks@interia.pl
0
Heeej, Jestem studentką, mam 24 lata, szukam faceta który zaspokoi moje pragnienia. Jestem bardzo napaloną osobą która potrzebuje dużo seksu. Mam nadzieję że znajdzie się tutaj jakiś fajny męzczyzna :) Kontakt Mail : korneliakornelka2@wp.pl  
0
Kornelia paylove.pl tam znajdziesz wielu chętnych panów, uwielbiających seks:)
0
Heeej, Jestem studentką, mam 24 lata, szukam faceta który zaspokoi moje pragnienia. Jestem bardzo napaloną osobą która potrzebuje dużo seksu. Mam nadzieję że znajdzie się tutaj jakiś fajny męzczyzna :) Kontakt Mail : korneliakornelka2@wp.pl  
Kornelia, jeśli jesteś rzeczywiście studentką, to zainwestuj w słownik poprawnej polszczyzny bo nie zostaniesz magistrem (ani nawet licencjatem lub inżynierem). :(
0
Do łużka nie potrzeba ortografii   Deska tarasowa Kielce
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2016 o 19:37
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: