Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ból kręgosłupa

Utworzony przez zainteresowana, 10 marca 2016 r. o 16:21
Czy ktoś z Was leczył się, albo przynajmniej słyszał o Kręgosłup Center? Klinika co prawda jest z Poznania, ale ponoć warto do nich jechać. Kręgosłup to poważna sprawa, więc odległość nie powinna ogrywać tak dużego znaczenia. Dr Wojciech Orczyk od nich ma bardzo dobre opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście nie , ale moja  koleżanka  leczyła się   u dr. Orczyka  w  Neuromedzie  bardzo sobie chwaliła   głownie   samego  dr.Orczyka ich profesjonalizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki zosiauu za odpowiedź :) ja się jednak zdecyduję chyba na KręgosłupCenter, bo o samej klinice jako takiej się dużo naczytałam. No a skoro mają dobrego lekarza to będę spokojniejsza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z tego Kręgosłup Center to znam dr Poleszuka i też bardzo polecam. Jak na niego trafisz to też nie ma się co bać. Świetny specjalista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam te   klinikę   sam  się tam leczyłem   co fajne  to to iż  mają  mega    zorganizowaną opiekę   medyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...