Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bransoletka magnetyczna

Utworzony przez magda, 17 maja 2013 o 21:36
Zastanawiam się czy faktycznie bransoletka magnetyczna ma wpływ na układ nerwowy i łagodzi sters?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIe, to zwykła ściema
0
też mi się wydaje, że to coś w rodzaju bajki dla dorosłych
0
Nie, nie łagodzi. Od łagodzenia dolegliwości są lekarze i przychodnia Wrocław np.- jeśli masz blisko) ale nie jakaś bransoletka, sorry.
0
Kilka badań na świecie wskazuje, że wpływy pola magnetycznego na ludzki organizm "jakiś" skutek ma. Wszystko zależy od ilości Gaussów i oczywiście samej dolegliwości. Najlepiej jednak zawsze użycie tego typu produktów skonsultować z lekarzem. Tutaj jest coś o ryzyku korzystania: http://blogseniora.pl/2344/niewidzialne-lekarstwo-pole-magnetyczne-na-bol-i-depresje/
0
Sądzę, że bardziej ona oddziałuje na podświadomość, niż faktycznie działa pod względem medycznym.  
0
Ja też   wierzyłam w takie cuda , do czasu kiedy moje dolegliwości się  nie nasiliły  a nasiliły się  w krotkim czasie   cierpiałam a ból nadgarstka jak się okazało    się  że  jest to objaw  cieśni nadgarstka  długo nie myśląc   wybrałam się do Kliiki  Nadgastka  gdzie   na szczęście   lekarze   świetni zresztą   sięmną    fachowo zajęli i wcale nie drogo http://www.klinikanadgarstka.pl/cennik/
0
Zastanawiam się czy faktycznie bransoletka magnetyczna ma wpływ na układ nerwowy i łagodzi sters?
Nie wierzę   w żadne   bansoletki magnetyczne     to pewnie działa  jak placeboo , miałam poważny problem z kolanem   to żadna   bansoletka mi nie pomogła  dopiero   w ArtroCenter  mi  pomogli   a szczególnie dr. Krawczuk  najlepszy   chirurg od kolan
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: