Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieje ze cos drgnie w sluzbie zdrowia, do czego to podobne czlowiek chory musi zaliczyc pierwszy kontakt, z laska otrzyma skierowanie i dopiero zaczyna sie polka,,dostac sie z bolaca reka lub nerkami cud nad cudy, kolejka za miesiac dwa, chyba ze zlamanie , laskawie ortopeda lub chirurg przyjmie. Prywatna wizyta prosze bardzo tylko skad na to? pensja mala, renta, emerytura jeszcze mniejsza, szlag czlowieka trafia na siebie, caly swiat i trzeba umierac bo wyjscia innego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia rezonans z anestezjolog dla małego dziecka z podejrzeniem guza mózgu termin grudzień, tak tak grudzień ale......2017. Tłumaczenie dlaczego taki termin - NFZ nie płaci. A ja jestem naiwny i płacę ten pieprz......ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia,porazka NFZ to jedno wielkie zbiorowisko przygłupów i pojebów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...