Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chce schudnac!

Utworzony przez grubaa, 20 lutego 2013 r. o 22:41
Warto jeść mało a często np. 5 x dziennie, ograniczyć słodycze, tłuszcze, nie słodzić herbaty, pić dużo wody. Poza tym zacząć ćwiczyć, biegać i jeździć na rowerze. Można też zapisać się na basen, no i często uprawiać seks... ;)   wynajem aut Warszawa
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2015 r. o 11:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam,że bardzo pomaga w utracie wagi picie zielonej herbaty.Posiłki należy spożywać o stałych porach.Sex odpuszczam sobie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wprowadź zmiany małymi kroczkami, np na początek zamiast napojów słodzonych wodę, pozniej zamiast białego pieczywa razowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze ćwiczenie na brzuch to wznoszenie nóg wisząc na drążku, początkowo może być za trudne, można zacząć od podnoszenia kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racjonalne odżywianie troche ruchu  i dużo cierpliwości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętać trzeba też, że siła woli jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wierzę przede wszystkim w zdrową dietę i ruch, jednak ważne jest również oczyszczenie organizmu z resztek niestrawionego pożywienia. Najlepiej poddać się hydrokolonoterapii, która jest bezpiecznym sposobem na to, by szybciej uzyskać płaski brzuch i poprawić swoje samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdze na rowerze. W lato na normalnym a zima na specjalnym trenażerze :) Polecam schudłąm już 15 kilogramów. Tylko trzeba być wytrwałym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby tak, ale teraz na rynku jest pełno suplementów, które pomagają szybko uporać się z nadwagą np. młody zielony jęczmień , naturalny suplement, o dobroczynnym działaniu, który jak się okazuje, jest znany ludzkości od dawna, ale dopiero nie dawno powszechnie stosowanych w dietach odchudzających :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)
Ostatnio edytowany 8 czerwca 2015 r. o 10:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie hitem jest mix sałat z serem feta i z grillowaną piersią kurczaka z sosem winegret (3 łyżki oliwy,3 łyżki wody,3 łyżki octu-kocham ten smak, suszone zioła-pietruszka koperek,sól,pieprz). Szybkie smaczne i tanie. Dodatkowo ćwicze z użyciem orbitreka magnetycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Młody Zielony Jeczmień Bio. Z ekologicznych upraw bez sztucznych nawozów. Sama natura. Skuteczność w odchudzaniu dzięki wysokiej zawartości błonnika i chlorofilu, który odżywia organizm i dostarcza niezbędbych substancji do prawidłowego funkcjonowania. Zapraszam do sklepu https://www.suplementybio.pl/mlody-jeczmien-tabletki-100 i poczytania o Jęczmieniu na stronie https://www.suplementybio.pl/mlody-jeczmien-zielony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest zbilansowana dieta a przede wszystkim racjonalne posiłki, bogate we odpowiednie składniki odżywcze. Posiłki powinny zawierać zarówno białka, tłuszcze i węglowodany, oczywiście w odpowiednich proporcjach. Istotne jest również nawodnienie organizmu, więc utarte już hasło 1,5l wody dziennie, codziennie jest jak najbardziej zalecane. Wzbogacenie posiłków o porcję warzyw uzupełni nasz organizm w dobrą ilość błonnika i witamin. Nauka świadomego odżywiania nie należy do najłatwiejszych, ale z pewnością przyniesie efekty w postaci zdrowej i smukłej sylwetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza jest dieta JM - jedź mniej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza jest dieta JM - jedź mniej:)
Zgadzam się. Aby schudnąć trzeba zmienić diete ale równoześnie zacząć ćwiczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosowałam foreverslim w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Kupiłam na http://promoslim.plOgólnie jestem zadowolona, bo waga spadła ładnie, jedyny mankament, to rozstępu, teraz muszę jakoś je zlikwidować...ale tow sumie pozostałośc po tyciu a nie odchudzaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed rozpoczęciem odchudzania należy zastanowić się nad tym, czy w ogóle zdrowo się odżywiamy. Zachęcam do przeczytania http://blogilla.pl/chcesz-schudnac-zmien-nawyki/ jest to artykuł o tym, czego powinniśmy unikać chcąc schudnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wh0cd1150831 strattera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wh0cd1150831 kamagra oral jelly usa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wh0cd1150831 KAMAGRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...