Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cieśń kanału nadgarstka

Utworzony przez Marco, 20 stycznia 2016 o 16:44
Co raz więcej osób ma problem własnie z zespołem cieśni kanału nadgarstka. Z zabiegiem nie można czekać, bo stan tylko się pogarsza. Oczywiście na NFZ zawsze można liczyć i dostać termin na przyszły rok. Jeśli nie widzi wam się takie czekanie w bólu to polecam KlinikęNadgarstka. Wszystko załatwicie w 30 minut. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mówisz   o Klinice Nadgarstka  koło  Poznania?  http://www.klinikanadgarstka.pl/cennik/ sam się tam leczyłem  mają   świetną  kadrę    specjalistów
0
o proszę, kto by się spodziewał. Drugi koniec Polski, a i tak trafiony. Ja też byłam w Klinice Nadgarstka, bo po urazie na nartach zrobiła mi się ta cieśń. Potwierdzam, lekarzy mają cudownych :)
0
Ale środa wlkp nie jest znowu tak daleko , sama byłam w Klinice Nadgarstka może  nie chodzi o to  by lekarze    byli  wspaniali ale  na pewno są  dobrymi   specjalistami a   chyba  o to głównie chodzi
0
W  Klinice Nadgarstka ważne  jest to iż leczą  i diagnozują   szybko   i komfortowo dla pacjentów  warto  się   do nic zgłosić  ze swoimi problememi  a nie czekać  aż będzie gorzej
0
Hmm powiem tak  na taką operację   na NFZ  czeka się  od roku do dwóch  lat  a w  Klinice Nadgarstka   takie operacje   robią szybko i stosukowo tanio po dwóch tygodniach  ściąga się  szwy ! pod adresem http://www.klinikanadgarstka.pl/przebieg-leczenia/można ściągnąć program rehabilitacji nadgarstka po operacji zespołu cieśni kanału
0
Dokładnie  wiem wiem kasa   jest  ważna  ale nasze zdrowie   też  w takich  Klinikach   są  tacy lekarze którzy   przykładają  się do leczenia    ludzi a nie to co w szpitalach gdzie  nie dość  że  czekasz  na operację    kilka lat to jeszcze  ci  te operacje  odwalą   na  byle jak
0
no niestety. dlatego ja zawsze leczę się prywatnie. Klinikę Nadgarstka też znam, bo studiowałam w Poznaniu w czasie, kiedy moja cieśń dała o sobie znać. Bardzo miło wspominam to miejsce. W Leśnej Górze by się nie powstydzili takich warunków :P
0
Klinika Nadgarstka  To bardzo dobre miejsce do leczenia tego typu schorzeń  , ogólnie wielu  pacjentów się  tam leczy  więc jeśli ktoś  wybiera się   leczyć   nadgarstek  to może warto wybrać się   właśnie tam
0
ja od siebie jeszcze dodam, że lekarze w Klinice Nadgarstka zostawiają bardzo małe blizny :) widziałam u znajomych, że nie jest to regułą, więc warto zaznaczyć
0
A  skąd wiecie, że to nadgarstek, a nie np. zator zylny reki objawy , do jakiego najpierw lekarza warto się udać po diagnozę? Co jak np. trochę poboli i przestanie, czy już trzeba iść, czy dopiero jak boli cały czas?
0
naturalne skojarzenie - boli ręka to do ortopedy. U mnie ból nie był stały, miałam kilkunastosekundowe napady, ale dość często się zdarzały. Akurat byłam na wyjeździe w Poznaniu i miałam Klinikę Nadgarstka akurat pod nosem, więc zgłosiłam się do nich. Byłam w Poznaniu służbowo, więc marnowanie czasu na kolejki w szpitalach odpadały, a z bólu nie mogłam już wytrzymać
0
Bylem w klinice nadgarstka   pomogli  mi choć mój przypadek  był   bardzo poważny,  zajęli się   mną   bardzo dobrze   opieka  personelu   jest   na wyskoim poziomie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: