Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cieśń kanału nadgarstka

Utworzony przez Marco, 20 stycznia 2016 r. o 16:44
Co raz więcej osób ma problem własnie z zespołem cieśni kanału nadgarstka. Z zabiegiem nie można czekać, bo stan tylko się pogarsza. Oczywiście na NFZ zawsze można liczyć i dostać termin na przyszły rok. Jeśli nie widzi wam się takie czekanie w bólu to polecam KlinikęNadgarstka. Wszystko załatwicie w 30 minut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz   o Klinice Nadgarstka  koło  Poznania?  http://www.klinikanadgarstka.pl/cennik/ sam się tam leczyłem  mają   świetną  kadrę    specjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę, kto by się spodziewał. Drugi koniec Polski, a i tak trafiony. Ja też byłam w Klinice Nadgarstka, bo po urazie na nartach zrobiła mi się ta cieśń. Potwierdzam, lekarzy mają cudownych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale środa wlkp nie jest znowu tak daleko , sama byłam w Klinice Nadgarstka może  nie chodzi o to  by lekarze    byli  wspaniali ale  na pewno są  dobrymi   specjalistami a   chyba  o to głównie chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W  Klinice Nadgarstka ważne  jest to iż leczą  i diagnozują   szybko   i komfortowo dla pacjentów  warto  się   do nic zgłosić  ze swoimi problememi  a nie czekać  aż będzie gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm powiem tak  na taką operację   na NFZ  czeka się  od roku do dwóch  lat  a w  Klinice Nadgarstka   takie operacje   robią szybko i stosukowo tanio po dwóch tygodniach  ściąga się  szwy ! pod adresem http://www.klinikanadgarstka.pl/przebieg-leczenia/można ściągnąć program rehabilitacji nadgarstka po operacji zespołu cieśni kanału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie  wiem wiem kasa   jest  ważna  ale nasze zdrowie   też  w takich  Klinikach   są  tacy lekarze którzy   przykładają  się do leczenia    ludzi a nie to co w szpitalach gdzie  nie dość  że  czekasz  na operację    kilka lat to jeszcze  ci  te operacje  odwalą   na  byle jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety. dlatego ja zawsze leczę się prywatnie. Klinikę Nadgarstka też znam, bo studiowałam w Poznaniu w czasie, kiedy moja cieśń dała o sobie znać. Bardzo miło wspominam to miejsce. W Leśnej Górze by się nie powstydzili takich warunków :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klinika Nadgarstka  To bardzo dobre miejsce do leczenia tego typu schorzeń  , ogólnie wielu  pacjentów się  tam leczy  więc jeśli ktoś  wybiera się   leczyć   nadgarstek  to może warto wybrać się   właśnie tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od siebie jeszcze dodam, że lekarze w Klinice Nadgarstka zostawiają bardzo małe blizny :) widziałam u znajomych, że nie jest to regułą, więc warto zaznaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  skąd wiecie, że to nadgarstek, a nie np. zator zylny reki objawy , do jakiego najpierw lekarza warto się udać po diagnozę? Co jak np. trochę poboli i przestanie, czy już trzeba iść, czy dopiero jak boli cały czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naturalne skojarzenie - boli ręka to do ortopedy. U mnie ból nie był stały, miałam kilkunastosekundowe napady, ale dość często się zdarzały. Akurat byłam na wyjeździe w Poznaniu i miałam Klinikę Nadgarstka akurat pod nosem, więc zgłosiłam się do nich. Byłam w Poznaniu służbowo, więc marnowanie czasu na kolejki w szpitalach odpadały, a z bólu nie mogłam już wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem w klinice nadgarstka   pomogli  mi choć mój przypadek  był   bardzo poważny,  zajęli się   mną   bardzo dobrze   opieka  personelu   jest   na wyskoim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych zabiegów. Ja na to bym się nigdy nie zgodziła. Jak jest źle wykonany, to można mieć problem potem. Taka ręka może nie powrócić do pełnej sprawności. Lepiej zdecydować się na metodę bezoperacyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn? Napisz może coś więcej na ten temat. U mnie zdiagnozowano ten zespół cieśni i chcą mnie skierować na zabieg, ale ja się cholernie tego  boję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad się bierze ta choroba? Czy jak mnie boli często ręka od pracy na komputerze to może byc to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze nie wybrałam się do lekarza, a koleżanka fizjoterapeutka własnie to u mnie podejrzewa. Stwierdziła to na podstawie objawów, które mam. Z chęcią przyjmnę wszystkie złote rady , jaieś ćwiczenia, domowe sposoby, co warto i czego nie warto robić w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JoannaK napisał:
Tzn? Napisz może coś więcej na ten temat. U mnie zdiagnozowano ten zespół cieśni i chcą mnie skierować na zabieg, ale ja się cholernie tego  boję
W Wieliczce w Centrum Rehabilitacji przyjmuje Beata Pruszkowska. Ma ona autorską metodę leczenia zachowawczeg. Na stronie tego centrum jest wszystko opisane. To naprawdę działa! @arturP oczywiście, że tak, może być od pracy na komputerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki! Sprawdzę ją po Nowym Roku! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak? Czytałam o tej Beacie Pruszkowskiej z Wieliczki, że faktycznie potrafi pomóc. Potwierdzi ktoś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...