Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co na biegunke ?

Utworzony przez marcin76, 10 lutego 2015 r. o 23:15
Co używacie na biegunki ? A dokładniej mówiąc na CZĘSTE biegunki ? Mam bardzo stresującą pracę i bardzo często mnie łapią biegunki. Wszyscy mówią, że Smecta jest najlepsza, ale ja bym był wdzięczny za podanie jakiś domowych sposobów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm no przy częstych biegunkach może warto udać się do lekarza? Pij dużo bo łatwo o utratę elektrolitów i odwodnienie. Kup magnez np chela mag b6 bo się łatwo wchłania. Ale generalnie chyba wizyta u lekarza będzie konieczna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam węgiel leczniczy dostępny w każdej aptece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej zmień pracę na mniej stresującą :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co używacie na biegunki ? A dokładniej mówiąc na CZĘSTE biegunki ? Mam bardzo stresującą pracę i bardzo często mnie łapią biegunki. Wszyscy mówią, że Smecta jest najlepsza, ale ja bym był wdzięczny za podanie jakiś domowych sposobów....
teraz przeczytałem, nie wiem czy zobaczysz . no więc dobry domowy sposób to ryz biały na miękko + 2-3 gotowane marchewki , posiekane lub zmiksowane , wymieszać , troszkę posolić. działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...