Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co na biegunke ?

Utworzony przez marcin76, 10 lutego 2015 o 23:15
Co używacie na biegunki ? A dokładniej mówiąc na CZĘSTE biegunki ? Mam bardzo stresującą pracę i bardzo często mnie łapią biegunki. Wszyscy mówią, że Smecta jest najlepsza, ale ja bym był wdzięczny za podanie jakiś domowych sposobów....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmmm no przy częstych biegunkach może warto udać się do lekarza? Pij dużo bo łatwo o utratę elektrolitów i odwodnienie. Kup magnez np chela mag b6 bo się łatwo wchłania. Ale generalnie chyba wizyta u lekarza będzie konieczna. 
0
Polecam węgiel leczniczy dostępny w każdej aptece.
0
A może lepiej zmień pracę na mniej stresującą :P
0
Co używacie na biegunki ? A dokładniej mówiąc na CZĘSTE biegunki ? Mam bardzo stresującą pracę i bardzo często mnie łapią biegunki. Wszyscy mówią, że Smecta jest najlepsza, ale ja bym był wdzięczny za podanie jakiś domowych sposobów....
teraz przeczytałem, nie wiem czy zobaczysz . no więc dobry domowy sposób to ryz biały na miękko + 2-3 gotowane marchewki , posiekane lub zmiksowane , wymieszać , troszkę posolić. działa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: