Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

co na tradzik ?

Utworzony przez tradzik, 26 lutego 2013 o 12:09
stosowalam antybiotyki, pomagaly na chwile .mydlo siarkowe , nie pomoglo . w kocu mialam zaczac chodzic na solarium. odmowilam wyczytalam cos o lekach ziolowych . dobry pomysl ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Być może, ale musisz uważać, ponieważ niektórych zioła uczulają.
0
Laseroterapia, trochę koztuje (~300 zł) i człowiek chodzi jak poparzony ale kuteczna jest i zdecydowanie lepsza niż jakieś tabletki...
0
A co jak po takiej laseroterapii znowu zacznie coś wyskakiwać? Kolejna seria zabiegów? Ja myślę, że jednak najlepiej wybrać się z tym do dermatologa i leczyć trądzik kompleksowo od zewnątrz i od wewnątrz. Warto też przejrzeć co na ten temat mają do powiedzenia serwisy medyczne , na których pojawiają się różne artykuły i poradniki.
0
Na trądzik najlepsze są naturalne specyfiki, nie wywołujące skutków ubocznych. Leczenie trądziku "chemią" nie ma sensu, lepiej wybrać coś na bazie mieszanki ziołowej. Cera od razu jest zdrowsza.
0
Różne rzeczy. ALe trzeba też dbać o resztę organizmu. Dlatego polecam http://colonpack.pl/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: