Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coś na opyszczkę

Utworzony przez Madzia, 6 sierpnia 2013 r. o 10:32
Czym walczycie z opryszczką? Polecicie coś sprawdzonego? Madzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu są dermatolodzy z Lublina. Najlepiej udać się do lekarza. Jak nie pomoże Clean and Clear 2w1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj Vaciclor. Stosowałam go niedawno, gdy miałam opryszczkę. Moja Pani dermatolog mi go przepisała i po 2 dawkach opryszczka zeszła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej smarować Zoviraxem? Przecież to znana i reklamowana maść na opryszczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę Vaciclor. Bierzesz tabletki i masz spokój. Nie musisz się męczyć ze smarowaniem maściami, które się rozmazują i które się przypadkowo zawsze zliże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A drogi ten lek jest? Jak taki dobry to pewnie kosztuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za opakowanie 10 tabletek zapłacisz ok. 30zł. Powinno wystarczyć na jedną kurację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak normalnie to kupię w aptece? Czy trzeba iść po receptę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kochana lek na receptę. Musisz się do lekarza wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, za skuteczność się płaci. Większość takowych jest też na receptę. Skoro mówicie, że to faktycznie działa, też spróbuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiesz, to nie jest jakaś wysoka cena za skuteczność. Myślę, że jest obiektywnie rozsądna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samo przejdzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi na opryszczkę nic nie pomaga, stosowałam przeróżne maści, plastry i inne metody. Niestety zawsze mam ją tyle samo czasu. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pomaga maść cynkowa, z tym że profilaktycznie, smaruje codziennei przed snem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam spory problem z opryszczkami,leczylam je maściami dostępnymi w aptece, ale kiedy ten potwór zaatakowal mój nos i wyglądałam jak trędowata udałam sie do lekarza   i otrzymałam lek na receptę. Czasami nie ma co sie meczyć i warto zasięgnąć radę mądrzejszych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Heviran, mi zawsze pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie http://www.naturala.pl/ powinnaś coś znaleźć na opryszczkę. Jest to sklep z naturalnymi suplementami diety, często tam kupuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opryszczka  może mieć  głębsze przyczyny może   warto sobie   zrobić badania czy nie masz osłabionego organizmu   w Nas w Olsztynie robią takie  badania http://www.badania-medyczne.pl/badanie-krwi-olsztyn-laboratorium-cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...