Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Daj oczom odpocząć od komputera

Utworzony 26 lutego 2016 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Niestety spędzam całe dnie przed komputerem i nie bardzo mam szansę dać im odpocząć, ale znalazłem świetny sposób, żeby ukoić zmęczenie. Jak czuje, że moje oczy zaczynają szwankować, to zakraplam sobie starazolin niebieski, który działa mocno nawilżająco, dzięki temu oczy są błyskawicznie ukojone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam kropelki do oczu no i staram się w miarę możliwość by sobie odpoczeły od czasu do czasu :) Polecam też solidną dawka magnezu , jakieś ziółka, witaminę C takie składniki na codzienne wzmocnienie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te krople można stosować jak się nosi soczewki? Od jakiegoś czasu bardzo mi dokuczają oczy. Często są suche i podrażnione i potrzebuję czegoś, co szybko ulgę przyniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto kupić okulary z antyrefleksami - one chronią nasze oczy podczas pracy przy komputerze. Również dużą ulgę przynosi codziennie płuknie oczów najzwyklejszą solą fizjologiczną. Regularne picie tranu (np. norweski Gal) również znakomicie wpływa na oczy i nie tylko. No i nie zapominajmy o luteinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...