Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

elektryczna szczoteczka do zębów

Utworzony przez ząb, 3 sierpnia 2012 r. o 11:46
Po ostatniej wizycie u dentysty stwierdziłem że zaopatrzę się w elektryczną szczoteczkę do zębów. Nie bardzo kojarzę o co chodzi ale żeby później końcówki były nie drogie. przeglądałem oferty i nie wiem na co się zdecydować czy na BRAUNa może oral-b
  osobiscie polecam oral b uzywam tej szcoteczki oddawna i nie zamienilabym jej na zadna inna jest rewelacyjna i ma szeroki wybor glowek w roznych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakoś do elektronicznych szczoteczek nie mogłem się przyzwyczaić. Zawsze używałem zwykłej szczoteczki, tym bardziej że oral co rusz wprowadza jakieś udogodnienia, różne kształty itd. więc Ja pozostanę przy normalnej szczoteczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dentysta mówi, że te elektryczne dają radę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli elektryczne dają radę to soniczne dają mega hiper radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
używam elektrycznej szczoteczki do zębów i juz niegdny nie zamierzam wracać do manualnych :) pzdr    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczoteczka elektryczna tylko w połączeniu z dobrą pastą, na myśli mam - http://ajona.pl/ Dlaczego? Pasta powinna być w żelu, jedynie wtedy będzie pozwalała szczoteczce na odpowiednie śmiganie i jednocześnie będzie domywała zęby.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ajona jest w koncentracie, a nie w żelu. Nie zmienia to jednak faktu, że  w tej roli spełni się tak samo dobrze. Szczoteczka elektryczna powinna dać mocną zmianę barwy zębów, ale zakładając, że faktycznie będziecie o te zęby dbali. To o wiele lepsze wybielanie, niż jakikolwiek zabieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie, zapomniałam. Ale to mało istotne, najważniejsze, że daje na zębach faktycznie spore zmiany. Przede wszystkim zęby wyglądają naprawdę zdrowo, zmieniają barwę. Wcale nie trzeba zostawiać grubej kasy w salonach, żeby mieć ładne i białe zęby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz to bogatym ;-) Ludzie wolą iść na skróty, mało istotne że sobie szkodzą, co ich to... Pójdą na kolejny zabieg i wszystko będzie wyglądało w 100% ok. Nie przyzwyczailiście się do tego? Przecież to sama Polska ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to nie są skróty - tym bardziej, że te głupie przyzwyczajenia przenoszone są później na nasze dzieci, które nie potrafią sobie poradzić z podstawową higieną. Ale przecież tatuś/mamusia i tak zafunduje wstawienie nowych zębów/wybielanie. Czym się martwić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się. Tutaj najczęściej problem tkwi w tym, że rodzice nie mają czasu na przeniesienie na swoje dzieci elementarnych podstaw normalnego życia i niestety dzieci po prostu nie potrafią sobie z tym radzić. W tym nie ma nic nowego. Tak jest od lat, od kiedy rodzina zeszła na dalsze tło :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lśniący uśmiech http://implantologia.szczecin.pl/  to podstawa. Dużo pomaga. Sami się przekonajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedziemy teraz na paście bez fluoru - kurde, gdyby ktoś mi powiedział, że fluor może szkodzić, to pewni bym mu popukała w głowie. Człowiek bez internetu jest ciemny. Bez internetu pewnie nic bym nie wiedziała o czymś takim jak ajona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam szczoteczkę elektryczną, myje zęby dużo lepiej niż manulana, bez porównania dokładniej wyczyści z płytki nazębnej, która przyczynia się do powstawania kamienia nazębnego. A co za tym idzie, jak zęby są lepiej wyczyszczone, to dziąsła zdrowsze i oddech dużo świeższy. Ja w ramach TRND testuję Oral-B Professiobnal Care 500 i nie wyobrażam sobie wrócić do szczoteczki manualnej. Różnica w ustach jest kolosalna po umyciu zebów szczoteczką elektryczną a manualną. Super świeżosć w ustach, zęby gładziutkie i lśniące. Z czasem są bielsze - sama sie o tym przekonałam. Szczoteczka elektryczna dzieki małej okrągłej głowce dociera nawet do ósemek. Dzięki technologii czyszczenia 3D wymiata wszytsko, nawet z przestrzeni między zębowej. Jak dla mnie świetny jest także system kontroli nacisku, który pilnuje, abym ich za mocno nie szorowała, co osłabia dziąsła. Zegar szczotkowania, wbudowany, pilnuje, aby zęby szczotkować zalecane przez dentystów 2 minuty. W ogóel, jak kupujesz tą szczoteczkę, to masz 100 dni na to, żeby ją zwrócić, gdyby nie spełniła twoich oczekiwań. lella1980
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem marka i nazwa szczoteczki nie mają znaczenia - liczy się wyłącznie jakość mycia. Przy odpowiednim do niego podejściu, faktycznie można sporo zdziałać, ale to już zależy bezpośrednio od was - oczywiście pasta w żelu lub koncentracie. Przy ajonie u mnie zmiany były spore - szczególnie w zakresie barwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdanie wrecz przeciwanie marki szczoteczek elektrtycznych maja  ma duze znaczenie i zdecydoaanie bardziej od oral-b lepszy jest philips sonicare, ma zdecydoianie inna lepsza technologie i dokładniej czyści zeby i przestrzenie mniedzyzebowe :) ja mam taki model cena okło 250 zł i jetsem mega zadowolony http://www.shop-dent.pl/pl/p/Philips-Sonicare-Easy-Clean-Szczoteczka-elektryczna-soniczna-HX651150-DYSTRYBUCJA-PL/1267   pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzam sobie tą ajonę - sprawdzę. Dotychczas myłam b-a-m, i szczoteczką elektryczną, ale efekty jakieś wielkie nie były. Chciałbym to zmienić - zobaczymy czy faktycznie pojawi się zauważalna zmiana w barwie - nie jestem z niej do końca zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Oral-B i używałem jakiś czas. Owszem zęby wypolerowane lepiej niż zwykłą szczoteczką, ale jakoś tak powoli wracam do zwykłej, nie wiedzieć czemu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okradł i pobił starszą panią : http://a.martino.pl/jpg :  <-- gdybyście widzieli tego złodzeja proszę to gdzieś zgłosić .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...