Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Enabio 2 genialne urządzenie do masażu w domu !

Utworzony przez fizjoterapia, 21 września 2013 o 01:08
Chciałam z całego serca polecić materac Enabio 2 firmy Vitberg. Miałam stary model materaca sprzed kilku lat, który długo mi służył i bardzo mi pomógł. Ale ponieważ dowiedziałam się, że pojawił się nowy model tego materaca, nabyłam go i nie żałuję. Nowy materac zrobił na mnie wrażenie. Kształt materaca jest bardziej praktyczny, super przylega do ciała i przez to czuć masaż o wiele lepiej. Poza tym jest intensywniejszy, przynosi efekty dużo szybciej. Już pierwszy masaż daje niesamowite rozluźnienie. Programy są wyraźnie dopracowane do konkretnych części ciała, osobno program na dolny i górny kręgosłup i program relaksacyjny. Pogramy różnią się od siebie, każdy jest inny. Jest program na nogi, drenaż, który daje ogromną ulgę dla zmęczonych nóg. To co chyba najlepsze, to że dodano w Enabio 2 program przyśpieszający metabolizm, który wspomaga odchudzanie. No i jest mocniejszy, wytrzymuje wagę do 160 kilogramów, czyli nadaje się dla osób z dużą nadwagą.  Polecam ten materac każdemu, bo nie ma osób, którym nie przydałby się choćby relaks, który on daje w 100%. Ale przede wszystkim to jest solidny sprzęt rehabilitacyjny, który moi znajomi rehabilitanci stosują również u swoich pacjentów. Na bóle i napięte mięśnie idealny sprzęt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba każdy uwielbia spać. Bo to rzeczywiście jest najważniejsze. I dlatego polecam: http://bejto-materace.pl/pl/
0
Dlaczego nikt nie informuję ludzi że ,aby odliczyć zakup materaca Enabio od podatku należy mieć grupę inwalidzką i ORZECZENIE LEKARZA SPECJALISTY o celowości jego zakupu. Oj co niektórym zakup i odliczenie wyjdą bokiem jak ich rozliczy fiskus. A na marginesie-co się nie robi dla kasy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
To jest chyba oczywiste, że nie każdy może sobie odliczyć od podatku materac, czy jakiekolwiek inne specjalistyczne produkty, chyba, że ma grupę inwalidzką, i ten produkt ma z nią związek, jest danej osobie potrzebny do rehabilitacji, albo ułatwia codzienne funkcjonowanie... W każdym razie dobrej jakosci sprzęt do masażu możesz znaleźć też w sklepie Juventas :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: