Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Herbaty

Utworzony przez kocjan, 24 maja 2016 r. o 13:56
Czy spotkaliście się z herbatami wspomagającymi spalanie tłuszczu lub oczyszczające ogranizm?? Piliście takie czy wolicie tradycyjne odmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od jakiegoś czasu piję herbatę z Big Active, która m.in. właśnie oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga odchudzanie/spalanie tłuszczu, chodzi o 4xSuperSlim. Wiadomo, że najlepsze efekty przynosi wtedy, kiedy połączy się to z dietą i sportem, ale moim zdaniem fajnie działa. A przy tym jest bardzo smaczna. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pije zielona kawę. jeżeli nie mam czasu na jej przygotowanie to kupuje po prostu tabletki z zieloną kawą na stronie: ***chudnij-szybko.pl/  . to podobno najlepszy spalacz tłuszczu. sama widzę rezultaty;)                                                     
Ostatnio edytowany 25 lipca 2016 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna herbata nie spala tłuszczu... to kompletna bzdura. Wiem po sobie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piję po prostu herbatki ziolowe. "Specjalnych" mieszanek nie mam w zwyczaju pić. Lubie sobie kompilowac dowolnie znając działanie poszczególnego zioła. Zresztą zwykłe tez mają calkiem ciekawe własciwości, które warto znac jak sądzę. Jeśli kogoś to interesuje to polecam lekturę: zdrowienacodzien.pl/a-102-rodzaje-herbat-i-ich-wlasciwosci/ Moja ulubiona ostatnio to herbata biala i zielona (ze względu na smak i własciwości)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...