Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja sie Centego zapytalem o endokrynologię. Odpowiedział. DIABETOLOG TO DŁOŃ, A ENDOKRYNOLOG TO CAŁA RĘKA Z RAMIENIEM. Ja nie mam pojęcia o farbie. Wydaje mi się, że ludzie samych siebie oszukują. Badanie farby musi być na czczo. Wiem, że istnieje tzw. cukrzyca UTAJONA. Tej jeszcze nie rozkmienili w pełni - tak mi się wydaje. Badanie musi być na czczo. Krzywa cukrow jest wiarygodna tylko wtedy, gdy jest ustalona dawka glukozy. Wszyscy twierdza, że beredzę, a ja z uporem maniaka powtarzam: dawka glukozy musi być ustalona, w zależności od masy ciała. Tak jest na pewno, bo brejdak to odkrył, jako pacjent. I udowodnił na sobie. Za mała dawka glukozy daje wynik jak u zdrowego człenia. Tylko mo nie mów, że jestem Pierwszy po Bogu. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie taki do apteki i mówi: POPROSZĘ WIT. D_3. (1000 j.m.). Nie czyta ulotki i połyka dwie dziennie. Czy jeszcze żyje? Nie wiem. Wiem, ze w kilnikach zdarzały się przypadki śmiertelne po jednej tabletce na dobę. Tak jest chyba napisane w ulotce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choroby wysysa się z mlekim matki? Niektóre na pewno tak. A jak matka przekarmi swojego dzidziucha przed ukończeniem roku, to po zawodach? Tak, bo wtedy masz mnóstwo tkanek tłuszczowych i raczej będziesz grubasem, rzadko zdrowym. A czy patriotyzm też się wypija z mlekiem matki? NOWOCZESNY PATRIOTYZM. NIECH TWOIM ŻYCIOWYM MOTTEM BĘDZIE ZAZDROŚĆ BUDUJĄCA BĘDĄCA WARUNKIEM POZYTYWNEJ KONKURENCJI I REALIZACJI WŁASNYCH ASPIRACJI NA RZECZ NASZEJ OJCZYZNY, NIE CZYŃ KRZYWDY STWORZENIU BOŻEMU, NIE POZWALAJ NA CZYNIENIE KRZYWDY TOBIE LUB INNEMU STWORZENIU BOŻEMU, NIE POŚWIĘCAJ SIĘ BEZ SENSU, NIE POMAGAJ BEZ SENSU, NIE ODDAWAJ SWOJEGO ŻYCIA BEZ SENSU, SZANUJ SWOICH PRZODKÓW I INNE NARODOWOŚCI, PIELĘGNUJ NARODOWE TRADYCJE KULTURY I JĘZYKA, PRZEZWYCIĘŻAJ ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ RUJNUJĄCE DOBRO, BĄDŹ GOTOWY DO WALKI Z ZACHOWANIEM ZIMNEJ KRWI W RAZIE ZAGROŻENIA UTRATY WOLNOŚCI OJCZYZNY, DOBRO WŁASNE TRAKTUJ DOKŁADNIE NA RÓWNI Z DOBREM OJCZYZNY, NIE BLOKUJ ODKRYWCÓW Z ZIEMI OJCZYSTEJ, PILNUJ MAJĄTKU NARODOWEGO I RODZIMEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ JAK SWOJEGO PRZYRODZENIA ORAZ NIE ODBIERAJ OBYWATELOWI rp PRAWA DO WYPRZEDZANIA NAJWIĘKSZYCH GENIUSZY ŚWIATA. ZROZUMIANO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...