Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak opatrywać rany: Plastry, opatrunki i kompresy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Naderwałam sobie ścięgno przy martwym ciągu. Do tej pory nie wiem, jakim cudem to sobie zrobiłam ;) Kolega mi pożyczył kompres Flex, elastyczny żelowy i doszłam do siebie bez potrzeby wizyty u ortopedy. Dobra sprawa. Kupiłam sobie też własny kompres. Na wszelki wypadek ciągle trzymam w zamrażalce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w domu podstawa to przemyć i oczyścić ranę, a później posmarować ją specjalnym żelem, który pomoże jej się szybciej goić. na takie przypadki stosujemy żel Help4Skin. świetnie pomaga i nawet powoduje, że strup jest bardziej delikatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Help4ski jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców. Moje dzieciaki zawsze wchodzą na drzewa i szaleją na rowerze, o zadrapania naprawdę nie trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na rany używam ranisilver w sprayu. Niedawno skaleczyłam się słoikiem, jak rana już nie krwawiła zdezynfekowałam i popsikałam tym sprayem, zrobła sie taka powłoka w tym miejscu i rana wygoiła ie błyskawicnzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dowiedziałam o Help4skin od was i dopiero niedawno pierwszy raz go wypróbowywać na własnej skórze. Ciekawe rozwiązanie i całkiem wygodne. Patrząc na to, jak się wszystko zagoiło warto kupić i mieć w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenie proponuję help4s... Mam go w domu i używałam dwukrotnie na własnej skórze. Uważam, że dobrze zabezpiecza skórę i stanowi warstwę ochronną, dzięki czemu powierzchnia skóry ładnie się goi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna, fajnie że można go stosować dla dzieci. To dla mnie najważniejsze, bo to własnie moi synowie często mają zadrapania albo rany na kolanach. Kupiłam go całkiem niedawno, ale patrząc na to jak szybko goi skórę będzie często użytkowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem trafiłam na kompresy Flex Sanity i ogólnie jestem zaskoczona tym jak są wykonane, charakteryzują się naprawdę świetnym wykonaniem, nie zmieniają dłuższy czas swojej temperatury więc można je polecić, bo dają długą ulgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem trafiłam na kompresy Flex Sanity i ogólnie jestem zaskoczona tym jak są wykonane, charakteryzują się naprawdę świetnym wykonaniem, nie zmieniają dłuższy czas swojej temperatury więc można je polecić, bo dają długą ulgę.
 tez polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam żel help4skin, mi zdecydowanie pomógł przyspieszyć proces gojenia się i doskonale zabezpieczył powiezchnię skóry. Prosty w stosowaniu i nie podrażnia ani nie piecze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...