Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie suplementy przy odchudzaniu?

Utworzony przez elawisniewska, 15 listopada 2017 r. o 15:08
Czy stosujecie jakieś suelementy diety? Mam na mysli przede wszystkim coś z dużą zawartością błonnika?Postanowiłam się zabrać za siebie jeszcze zanmi nadejdzie czas noworocznych postanowień :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popijam colon slim :) z błonnikiem, już widze pierwsze efekty, przede wszystkim czuję się lżej, spodnie nie są już takie opięte, może waga jeszcze dramatycznie nie spadła ale powoli powoli, włączam też ćwiczenia, w przyszłym roku mam wesele i musże świetnie wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam opakowania tego colonu w aptece, ale nie do końca wiem jak to działa. Możesz powiedzieć coś więcej? Jestem zainteresowana. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w zależności od rodzaju, że się tak wtrącę, ale ogólnie colon działa tak, że wspomaga pracę jelit, reguluje rytm wypróżnień, dzięki czemu zapobiegasz zaparciom i sensacjom jelitowym. :) Tak w skrócie. O jakiś konkretny pytasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to napój, skoro popijacie? Jak wygląda dawkowanie? Ja też chcę na dobre rozpocząć odchudzanie i szukam sprawdzonej opcji. A colon slim brzmi dobrze, tylko chciałabym cos więcej wiedzieć. I po jakim czasie widać pierwsze efekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja biorę po 2 czubate łyżeczki tak około 10 gramów, i to 2 razy dziennie. niedługo miną 2 tygodnie i zmniejszę dawkę o połowę.  najlepiej zmieszać z wodą lub sokiem owocowym, ja lubie  z pomarańczowym, ważme, aby natychmiast wypić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłam kiedyś na stronie dieta.pl artykuł o berratorze ***dieta.pl/zdrowie-i-uroda/poznaj-opinie-ekspertow-berrator-to-spalacz-nr-1 wydał mi się sensowny więc go zamówiłam. po około 2 miesiacach stoswania straciłam nieco ponad 6 kg. kiedyś na słowa suplement diety reagowałam mało pozytywnie, ale poszukałam różnych opinii na temat berratora, a najbardziej przekonały mnie historie osób, które odchudziły sie w ten sposób. oczywiście należy pamiętać o aktywności fizycznej i anulować z diety niezdrową żywnoćć, ale dla takich efektów warto. mogę zapewnić, że nie pojawił się efekt jojo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***aptekamini.pl/olimp-l-glutamine-mega-caps-1400-mg-30kaps.html - preparat przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ogranicza ilość kwasu mlekowego, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto do diety odchudzającej dołączyć jakiś dobry preparat wspomagający, ja zastosowałam figurena slim i moja utrata wagi znacznie przyspieszyła. W końcu udało mi się zrzucić 11 kg nadwagi w 2 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekomentuję ***centrumfigury.byethost14.com, zamawiałam stamtąd już kilka razy i zawsze wszystko było ok, dodatkowo na plus dobry asortyment, oryginalnie zapakowany, hologramy, folie itd (a z doświadczenia wiem że różnie z tym bywa), mila i pomocna dziewczyna. Przesyłka dochodzi zawsze bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***studioodchudzania.dx.am
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przy odchudzaniu piję koktajle proteinowe Eco and Fit. Mają naturalny skład więc wiem, że na pewno nie zaszkodzą :) jak na razie widzę efekty, już kilka kilogramów spadło. Oby tak dalej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...