Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leczenie RZS - opisy przypadków

Utworzony przez Ireneusz, 23 września 2013 r. o 15:47
Witam,   Chciałem Państwa zainteresować efektami leczenia RZS. Przypadki leczenia są opisane na blogu: http://www.dluzszezycie.pl/blog/category/reumatoidalne-zapalenie-stawow-leczenie/   Preparat, który był stosowany w opisywanych przypadkach to Arthromax: http://www.dluzszezycie.pl/suplementy_diety/reumatoidalne-zapalenie-stawow/Stawy-Arthromax-wzbogacony-o-UC-II-i-ApresFlex   Pozdrawiam Ireneusz Adamczyk    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie mam 29 lat i ponad 3 lata temu dokładnie 2 miesiące po urodzeniu córci stwierdzono u mnie rzs . Czułam się fatalnie. Bolały i sztywniały mi palce, ręce oraz kolana. Najgorsze było dla mnie to że nie mogłam utrzymać na rękach córci, bo leciała mi z rąk. Chciało mi się tylko płakać. Lekarz skierował mnie na wyniki które wyszły fatalnie między innymi antyCCp >500 (norma do 5), a czynnik reumatoidalny >35 (norma do 14). Trafiłam do reumatologa pełna nadziei ze mi wreszcie pomoże. Przepisał mi kwas foliowy 15mg, Trexan 2,5mg (6 tabletek raz w tygodniu) i movalis przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Niestety leki zamiast pomagać tylko mnie ogłupiły, a ból wcale nie ustawał tylko narastał. Nie poddawałam sie tylko szukałam naturalnych metod, próbowała m różne zioła, aloesy dżemiki i nic. Az wreszcie przyjaciel moich rodziców zadzwonił do mojej mamy z czymś co mogło mi pomóc. zażywam to od ponad dwóch lat (nie chce robić reklamy wiec nie podaje nazwy) i już 2 miesiące od zaczęcia kuracji cud. Ból ustąpił a wyniki są o wiele lepsze anty ccp 200, czynnik rf 5,5!!! ob, hemoglobina i crp też są w normie. Odstawiam tabletki, postanowiłam zaufac temu niesamowitemu specyfikowi. I z całego serca go polecam. Wiem że nie jest to krótkotrwały efekt bo u mnie utrzymuje się już ponad 2 lata. Jeśli chcesz to napisz do mnie patrycjaszusz@o2.pl to powiem Ci więcej na jego temat. Ja sprawdziłam na sobie i efekty mnie po prostu zaskoczyły, na reszcie mogę być prawdziwą mamą, wróciłam do pracy i zaczęłam nawet studia podyplomowe co jeszcze 2,5 roku temu było nierealne. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie poddawajcie się bo wygrać z chorobą możemy tylko jeśli z nią walczymy      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też choruję na rzs, ale natrafiłem ostatnio na stronę,  gdzie dostałem naprawdę fachową poradę na temat leków, otrzymałem wsparcie innych chorych oraz dowiedziałem się o najnowszych badaniach w kierunku rzs.  leczenie-rzs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...