Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leczenie zatok

Utworzony przez karolss, 17 maja 2016 r. o 12:13
Da sie zapalenie zatok wyleczyc domowymi sposobami, chodzę do rodzinnego i do laryngologa, bralem kilka antybiotyków ale to pomagalo na krótko, kilka tygodni spokoju i znów to samo, juz nie mam zdrowia na pakowanie w siebie kolejnego antybiotyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z domowych sposobów to na pewno pomagają ciepłe okłady, mozesz sobie sol podgrzac i tak grzac czolo, są specjalne lampy do nagrzewania zatok, tez inhalacje, parowki z cebuli, pomoga trochę odetkać nos, w aptece mozesz sobei sinufast kupic, sam go bralem juz kilka razy przy zapaleniu zatok i udalo mi sie uniknac antybiotyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybko ten sinufast pomaga?? Zatoki mnie ciagle nawalaja, głowa to mnie boli codziennie, lekarz rodzinny oczywiscie chce kolejny antybiotyk mi przepisac, ale ja juz mam dosc tej chemii, pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kilku dniach zazwyczaj jest lepiej, to jest lek ziołowy i z tego co kiedyś szukałem i porówywałem właśnie kilka leków tego typu to tu tych zioł było zdecydowanie nawięcej i cena też najbardziej przystępna szczególnie jak się kupi duże opakowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korporacyjne krople do nosa nie polecam. Chemia nie leczy - chemia kaleczy. Ja stosuję:
  • piję 1 kroplę (naturalnego)olejku oregano rozcieńczoną w szklance ciepłej wody
  • płuczę nos wodą (3/4 szklanki) z ociupinką soli morskiej, 3 krople wody utlenionej (2 krople cytryny)
  • podgrzewacz na olejki w mieszkaniu wskazany (polecam mieszanke 3 olejków "Inhalol" - dost.w aptece) - do wdychania oparów w mieszkaniu. Przeplatam olejkiem herbacianym i pomarańczowym. Dobrze odkażają powietrze.
  • nie mam dywanów w domu
Po tych czynnościach, śluzówka nosa powinna się zrekonstruować, a jeżeli stosować zapobiegawczo, to dodatkowo ją wzmocnisz i katar powróci dopiero po kilku miesiącach lub wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...