Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leki na alergię bez recepty

Utworzony przez miechunnka, 23 listopada 2016 r. o 14:21
Kupujecie leki na alergię, przetestowałam te które zapisał mi lekarz ale średnio się po nich czuję, z tego co wyszperałam w sieci to jakieiś leki starej generacji, alergia mnie dalej męczy, do lekarza nie dam rady pójść ale może znacie jakieś leki bez recepty które nie usypiają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj hitaxy fast, ja jej używam od czasu do czasu jak mnie dopada katar, te starszej generacji moga rzeczywiscie uspiac, kupisz hitaxe bez recepty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o jaką alergię chodzi? Ja mam zawsze problem z pyleniem różnych roslin - nawet już nie pamiętam na co jestem uczulona i zawsze w "cięzkim okresie" sięgam po wapno i allertec - pomaga. Jesli masz takie same lub podobne problemy to myslę, że możesz spróbować. Oczywiście gwarancji, że i na Ciebie podziała nie daje, najlepiej zwrócić sie z tym zresztą do lekarza poz lub specjalisty niz leczyć się na własną rękę. Jeśli mimo wszystko chcicałbys sięgnąc po ten specyfk to zapoznaj się chociaż z przeciwskazaniami do stosowania i jego opisem choćby tutaj: doz.pl/leki Zachęcam do testów - bedzie jasność czego unikać. Niestety u mnie były robione dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam eksperymentować z lekami na własną rękę. Testy alergiczne są refundowane przeciez, wystarczy tylko wizyta i skierowanie od lekarza specjalisty. Ja mam od wielu lat różne alergie, ale dzięki testom wiem czego mi nie wolno, czego się wystrzegać. Ostatnio jak rodzice kupili brytyjczyka (kota, takiego: morusek.pl/ogloszenia/polska/koty-sprzedam-koty-koty-brytyjskie/0/) to okazalo się, że i na jego widok reaguje kichaniem. Mam nadzieję jednak że to nie będzie kolejna alergia, bo to bylaby katastrofa, już się zdążyliśmy przyzwyczaić do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udaj się do alergologa by wykrył na co jesteś uczulona i tym się lecz. ***ubranamodnie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak kieydś dopadło mnie mega uczulenie poszłam do lekarza i zapisał mi leki, niestety bardzo mnie usypiały, nie miałem jak czekać na wizytę u alergologa i testy bo się źle czułem i wtedy leki bez reepty pomogły, też brałem hitaxę fast i po niej czułem się normlanie, bez dziwnej senonosic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...