Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medycyna estetyczna - wygładzanie zmarszczek

Utworzony przez Joanna, 15 marca 2016 o 09:10
Co myślicie o medycynie estetycznej?Moja matka zrobiła wygładzanie zmarszczek, teściowa z Wrocławia też. Czy któraś z Pań próbowała i może polecić? Wiem, że efekty utrzymują się około 6 miesięcy. Czy warto płacić na pół roku bez zmarszczek?Pozdrawiam,Joanna PS. Moja teściowa robiła zabieg w Ortoclinic wygładzanie zmarszczek Wrocław
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo drobiazgowy jest dr Marosz. Robiłam u niego botox, a w zasadzie poprawiałam to co schrzanił inny lekarz. Wizualnie wyglądam teraz o niebo lepiej i czuję się lepiej, mogę pana doktora polecić, zwłaszcza jeśli chodzi właśnie o zabiegi z botoxem, bo to już wyższa szkoła jazdy i nie każdy sobie radzi. Oferta gabinetu i adres są na drmarosz.pl.
0
Witam. No ja to mam trochę smutną historię, ale z happy endem. Miałam trochę powikłań po wizycie u jednej kosmetyczki, tak mi zrobiła zabieg...Szukałam pomocy i tak trafiłam do dr Sobczyk z Imeiaa. Udało się przywrócić mnie do zdrowia, skóra już jest w dobrym stanie. Pani doktor bardzo indywidualnie do mojego przypadku podeszła, zrobiła cały wywiad, chciała się wszystkiego dowiedzieć i dopiero na bazie tej wiedzy zaproponowała leczenie.
0
godna polecenia jest też dr Dorota Żukowska i łódzka klinika Dermed jeśli chodzi o zabiegi wygładzania zmarszczek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: