Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Medycyna estetyczna - wygładzanie zmarszczek

Utworzony przez Joanna, 15 marca 2016 r. o 09:10
Co myślicie o medycynie estetycznej?Moja matka zrobiła wygładzanie zmarszczek, teściowa z Wrocławia też. Czy któraś z Pań próbowała i może polecić? Wiem, że efekty utrzymują się około 6 miesięcy. Czy warto płacić na pół roku bez zmarszczek?Pozdrawiam,Joanna PS. Moja teściowa robiła zabieg w Ortoclinic wygładzanie zmarszczek Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo drobiazgowy jest dr Marosz. Robiłam u niego botox, a w zasadzie poprawiałam to co schrzanił inny lekarz. Wizualnie wyglądam teraz o niebo lepiej i czuję się lepiej, mogę pana doktora polecić, zwłaszcza jeśli chodzi właśnie o zabiegi z botoxem, bo to już wyższa szkoła jazdy i nie każdy sobie radzi. Oferta gabinetu i adres są na drmarosz.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. No ja to mam trochę smutną historię, ale z happy endem. Miałam trochę powikłań po wizycie u jednej kosmetyczki, tak mi zrobiła zabieg...Szukałam pomocy i tak trafiłam do dr Sobczyk z Imeiaa. Udało się przywrócić mnie do zdrowia, skóra już jest w dobrym stanie. Pani doktor bardzo indywidualnie do mojego przypadku podeszła, zrobiła cały wywiad, chciała się wszystkiego dowiedzieć i dopiero na bazie tej wiedzy zaproponowała leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godna polecenia jest też dr Dorota Żukowska i łódzka klinika Dermed jeśli chodzi o zabiegi wygładzania zmarszczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Warto zaznajomić się z tematem ASEA i pod tym kątem. Produkt pomaga wygładzić zmarszki już po kilkunastu dniach stosowania, tak samo jak rozstępy czy celulit. Najnowsza technologia w dziedzinie zdrowia poparta nagrodami nobla. W pełni naturalny i nietoksyczny produkt. Zapraszma do odwiedzenia galerii po zastosowaniu tego produktu akademiaasea.pl/galeria-przedpo/ . Serdecznie zapraszam również na darmowe spotkanie do hotelu Mercure w sobotę (30.09) na godz. 16:00.Poznają państwo produkt, oraz jego wyjątkowość. Chętne osoby proszę o wiadomość sms z informacją o przyjściu - 727 906 546 bądź dołączenie do wydarzenia "Biologiczna odnowa komórek ASEA".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chce się być piękną i odmłodzoną to dlaczego nie skorzystać z usług medycyny estetycznej? nie widzę w tym nic złego. gabinety kosmetyczne z takimi usługami cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród kobiet. czy opłaca się usuwać zmarszczki w gabinetach? oczywiście, że tak! jeżeli mamy taką możliwość, to nie widzę powodów, by tego nie zrobić. jestem właśnie po takim zabiegu ******goodtimedayspa.eu/oferta/odmladzanie-twarzy/intraceuticals   był bezbolesny, a nawet przyjemny. przy tym miałam dodatkową możliwość poznania rewelacyjnego ośrodka spa, w którym z pewnością jeszcze nieraz będę się odmładzać. tym bardziej, że mają fajne promocje na poszczególne usługi, co staje się jeszcze opłacalniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łodzi jest bardzo dobra klinika Dermed, przyjmuje w niej dr Dorota Żukowska rewelacyjna chirurg plastyczna która bardzo dobrze wypełnia takze zmarszczki kwasem hialuronowym czy botoksem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam na zabiegu w klinice Krajewski, są w Warszawie i Radomiu. Mi robili laserowy lifting Sonoqueen, efekt super i od razu można iść do pracy itd, nie trzeba siedzieć w domu i się goić. Rewelacja! I poziom obsługi też rewelacyjny, w klinice znają się na skórze :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Wam, zapraszam na stronę o medycynie estetycznej na której znajdziecie opisy zabiegów i porady co najlepiej zrobić w danym problemie estetycznym  ***s://medycynaestetyczna.waw.pl/  Pozdrawiam :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie dr orota Żukowska jest najlepsza w tym temacie, jeżdzę do niej do kliniki Dermed w Łodzi. Wspaniała chirurg plastyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...