Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okulary ray ban?

Utworzony przez Gość, 31 grudnia 2013 o 16:54
Gdzie na śląsku kupię okulary Ray Ban?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można te okulary kupić w centrum mikrochirurgi oka optomed  
0
Są świetne, ale drogie...
0
Na internecie czasami można znaleźć trochę tańsze
0
na moje to szkoda pieniędzy na takie okulary, lepiej wydać je na coś innego, ja sobie odpuściłam ray bany i kupiłam takie za 20 zł z born86.pl, na moje prezentują się tak jak ray bany tyle, że nie maja logo, ale kto co lubi :D
0
Okulary tej marki najlepiej kupować w salonach. W sieci pełno podróbek. Moim zdaniem te okulary sa tak oklepane, że w zaden sposób nie zachęcają mnie do kupna
0
Miałam kiedyś okulary tej marki i szczerze żałowałam, że je kupiłam . Po 1 mają je wszyscy, po 2 są za drogie, po 3 nie są jakoś bardzo trwałe. Kolejny raz będąc u optyka kupiłam zwykłe nie markowe i trzymaja tak samo dugo.
0
Miałam kiedyś okulary tej marki i szczerze żałowałam, że je kupiłam . Po 1 mają je wszyscy, po 2 są za drogie, po 3 nie są jakoś bardzo trwałe. Kolejny raz będąc u optyka kupiłam zwykłe nie markowe i trzymaja tak samo dugo.
Dokładnie, po co nosić to, co wszyscy noszą ;/
0
Ray Ban - świetna marka, choć nie polecam kupowania ich w internecie - bardzo dużo podróbek jest.
0
Ray Ban - świetna marka, choć nie polecam kupowania ich w internecie - bardzo dużo podróbek jest.
No w necie to się można nieźle naciąć na tych okularach ;/
0
Okulary są dobre choć w tej cenie można kupić coś znacznie lepszego :D
0
a czy orientujecie się czy ray ban w swojej ofercie ma okulary na rower? Coś co by spełniało takie kryteria: http://www.trasymasy.pl/jakie-okulary-rowerowe-kupic/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: