Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

operacja laserowa oczu

Utworzony przez joab, 26 maja 2013 r. o 17:15
Niedługo czeka mnie operacja laserowa oczu będę ją miała przeprwadzaną w Centrum Mikrochirurgii Oka w Katowicach, z jednej strony trochę się boję a z drugiej nie mogę się już doczekać, może ktoś z was miał przeprowadzany ten zabieg, jakie są wasze doświadczenia? Uspokaja mnie tylko fakt że będę pod dobrą opieką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi optycy i zakłady w Lublinie: http://www.optyk.l-n.pl Z optyką za pan brat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Optomed w katowicach jak dla mnie. Doktor Jaworski, bardzo dobry człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie z tak poważną operacje powieżyłbym tylko jemu, doktor Piotr Jaworski to dobry specjalista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pamiętaj, żeby nie robić operacji dwóch oczu za jednym razem. bo moga byc komlikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście pewnie, co do nieszkodliwości takiej operacji? Ja bym się jednak obawiała powikłań. Trochę się w internecie naczytałam o problemach ze zmianą ostrości czy pogorszeniem wady. Może podyskutować na ten temat, bo o tym zwykle się nie mówi? Wszyscy tylko zachwalają laserową korektę wzroku, ale warto wiedzieć też o nieprzyjemnych skutkach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie z tak poważną operacje powieżyłbym tylko jemu, doktor Piotr Jaworski to dobry specjalista.
Czy chodzi wam dokladnie o tego lekarza? http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/piotr-jaworski,8065/okulista/chorzow-katowice-siedlce/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może cos znajdziecie http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/chirurg-ogolny/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podbijam. Interesuje mnie jakaś klinika w Poznaniu. Żeby było bezpiecznie i skutecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poddałem się takiemu zabiegowi w Krakowie, jestem bardzo zadowolona z przemiłego personelu i fachowej obsługi. Mój zabieg wykonywał dr. Januszewski w swoim gabinecie na http://januszewskiokulista.com.pl/inne.html
Ostatnio edytowany 9 grudnia 2015 r. o 19:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest klinika optegra w poznaniu gdzie własnie m.in wykonuje się właśnie zabiegi laserowej korekcji wzroku . ja własnie  dośc długo się nad tym zastanawiałam i podjęłam juz decyzje  tymbardziej ,ze znalazłam ofertę na grouponie optegry dotyczącej laserowej korekcji wzroku a dokłądniej to : ***s://***groupon.pl/deals/optegra-10. musze jeszcze tylko wybrac się na wizytę . i potem zobaczymy ;)jak przejde badania kwalifikacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ,ze operacja laserowa wzroku , jeśli chodzi o  decyzję korekcji wady wzroku uważam za bardzo dobrze podjętą . Miałam zabieg Lentivu . Na taki zabieg sie zdecydowałam , ponieważ wystęouje tutaj zmniejszone ryzyko zespołu suchego oka ( , który doznałam niesttey przy noszeniu soczewek ) . Po tym zabiegu świetnie się czułam i jest całkowicie bezbolesny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się trzeba przygotować do takiej operacji? mam niedługo kwalifikację i lekarz mi kazał nawilżyć oczy jak się da najbardziej, jakie krople będą dobrze działały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BeMyBaby - polecasz ten zabieg? pytam bo widziałam ofertę optegry na Gruponie i jest to dobra cena!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej . Jak chcecie nawilżyć oczy to po prostu musicie mieć dobre krople nawilżające gałkę oczną . Jest Thealoz Duo albo Hyabak . To sa najlepsze krople do nawilżania oczu . Moja córka nawet która miała oparzoną gałkę oczną właśnie miała te krople thealoz nawilzanie . Co do samej Optegr , to ja już jestem po zabiegu .  Zakupiłam na grouponie Optegry i generalnie w dość szybkim czasie miałam laserową korekcje wzroku Lentivu . Bardzo polecam . Bo zabieg jest bardzo krótki , bezbolesny . I szybko wraca się do życia codziennego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto oczy przed kwalifikacją dobrze nawilżyć, ja tak zrobiłam przed moją, przdz parę tygodni zakraplałam hialeye free complex, te krople też przeciwzapalnie działają i jak już nawet przeszłam zabieg to dosyc szybko wzystko się wygoiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inga napisał:
Hej . Jak chcecie nawilżyć oczy to po prostu musicie mieć dobre krople nawilżające gałkę oczną . Jest Thealoz Duo albo Hyabak . To sa najlepsze krople do nawilżania oczu . Moja córka nawet która miała oparzoną gałkę oczną właśnie miała te krople thealoz nawilzanie . Co do samej Optegr , to ja już jestem po zabiegu .  Zakupiłam na grouponie Optegry i generalnie w dość szybkim czasie miałam laserową korekcje wzroku Lentivu . Bardzo polecam . Bo zabieg jest bardzo krótki , bezbolesny . I szybko wraca się do życia codziennego :)
 no a ja czekam na ten zabieg i szczerze mówiąc nie moge się doczekać kiedy nie będę musiała nosić okularów! no i zaoszczędziłam bo też kupiłam zabieg na Gruponie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja jeszcze nie wiem czy będe musiała nawilżać oczy czy nie . Co do kropli to ja mam thealoz duo , kosztuja one około 30 zł ( czasem mnie oczy pieką dlatego je używam) . co do laserowej korekcjiw zroku , ja również wybieram sie na zabieg , ale na zabieg Lasek w Optegrze . Jest jakaś promocja letnia teraz gdzie na jedno oko płacicie tylko 999 zł więc to się na prawde bardzo opłaca .jest też promocja na wizytę , chyba jakoś 169 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie także znajdziemy dobre kliniki okulistyczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy po takiej operacji może oko być bardziej wysuszone? już teaz mam problmeu z suchymi oczami i boję się że nawet do zabiegu mnie nie zakwalifikują, da się do tego jakoś przygotowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...