Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opinie o lekach

Utworzony przez pixeloza, 5 grudnia 2012 r. o 19:59
Internet to główna skarbnica wiedzy i opinii. Nawet ostatnio natrafiłam na suplement diety który jest przeznaczony dla osób starszych, który jest podobno wynalazkiem na zatrzymanie procesu starzenia się naszego organizmu. Przeczytałam tam, że za ten właśnie proces są odpowiedzialne skracające się telomery. Lek zawiera w sobie aktywną cząsteczkę TA 65, która zapobiega skracaniu przez pobudzenie organizmu do produkcji telomerazy. Jego wynalazcy otrzymali Nobla za to odkrycie. Wynika z tego, że ten suplement jest "ambrozją" i nektarem nieśmiertelności. Dla ciekawych http://www.ta65.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z różnych źródeł wiadomo zawsze najlepiej spytać się farmaceuty lub lekarza ale czasami warto samemu czegoś poszukać na przykład dobrych suplementów diety. Sama znalazłam opis do wit. k2 która jest rewelacyjna w przypadku osteoporozy, a lekarz mi to potwierdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o suplementy dietetyczne ostatnio natknęłam się na fajną stronę ***chudnij-szybko.pl/zielona-kawa-tabletki/   . może komuś się przyda;)                                                            
Ostatnio edytowany 3 czerwca 2016 r. o 13:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często szukam opinii o lekach, bo wolę sama się zorientować co i jak, szukam na forach i na porównywarkach typu skapiec, ceneo. Czasami jak trzeba czekac kilka m-cy na wizytę u specjalisty to lepiej samemu znaleźc leki bez recepty, ja tak własnie sobie znalazłam hitaxe fast na alerię, dużo dobrych opiniii miałam wiec stwierdzilam ze spróbuje, bo te leki które mi lekarz przepisał srednio na mnie działaly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktualnie informacje o lekach oraz opinie pacjentów znajdziesz na ***s://baza-leków. com.pl pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie informacje o lekach oraz opinie pacjentów znajdziesz na baza-lekow.com.pl Pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...