Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na prezent

Utworzony przez Anita, 23 grudnia 2010 r. o 18:49
A ja sobie kupie lwa i pojade na narty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIM BAM BOOM CZAS NA ŚWIĄTECZNE ZAKUPY KUPUJCIE PREZENTY MIKOŁAJE I INNE DZIADKI MROZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama kupiła ten Biomatic okołó pół roku wstecz a 2 tygodnie temu kupiła to mojej ciotce na Mikołaja jako pas do odchudzania i ciotka odjechała w kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz że ktoś w to wierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Mikołaja też nikt nie wierzy a czapke kupuje każdy. Ja wiem co pisze a TY masz wolną wole i myśl co uważasz za słuszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIOMATIC jest OK TO DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAJEBIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laska czy ty nie przesadzasz. TO chyba dobrze nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiesz ciemna maso co to jest celulit dla kobiety??? Chyba nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie nie masz partnerki bo nie pisałbyś w ten sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę iż niektóre osoby wiedzę co to znaczy skuteczność. Do końca roku dla ludzi z forum Dziennika Wschodniego Biomatic można zamówić w cenie 229 zł. Zamówienia na adres cbrbionet@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą promocją to nie ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą promocją to nie ściema a dla 10 pierwszych osób BIOMATIC+ FIT N-17 za kwote 499. Można kupić to na raty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wezme dla mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzymy wszystkim smacznej Wigilii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja często znajduje tu ciekawe informacji, moze też coś znajdzesz: Zobacz czasami mają fajne pomysły http://forum.dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly link juz wysylam poprawny http://formlinkus.com/news0042.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysia23 napisał:
zly link juz wysylam poprawny
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Brrrr, jakiś cieć (stróż) tego forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę się poradzić ...jaki wybrać prezent dla kobiety ?Tylko nie kwiaty ,biżuteria ,tylko coś oryginalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli szukacie czegoś dla facetów to najprościej jest wybrać kosmetyki - http://menspace.pl/kyoku-linia-earth-zapachy-ziemi-zestaw-do-pielegnacji-ciala-3-x-250-ml-p298.html Markowe prezenty każdemu facetowi będą odpowiadały, a problem tylko taki, czy odpowiednio je dobierzecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym i praktycznym prezentem mogą być maty masujące relaksują, odstresowują, działają łagodząco na bóle kręgosłupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...