Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na prezent

Utworzony przez Anita, 23 grudnia 2010 r. o 18:49
Moja znajoma kupiła swojemu mężowi specjalny sprzęt do wspinania sie z http://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/sprzet-wspinaczkowy/czekany.html :) Chce go w ten sposób zmobilizować do rozwijania swojego hobby. Myślicie, że to dobry pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze a propo ciekawych pomysłów, bardzo mi się spodobał pomysł z tym by zakupić w prezencie skok spadochronem np z http://skokitandemowe.eu/, moja znajoma kupiła taki prezent swojemy bratu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie fajnym pomysłem na prezent są książki, gdybym sama sobie nie kupiła pewnie poprosiłabym o "Będzie dobrze" Michała Leśniaka, bardzo mnie zaciekawił fragment książki znaleziony w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam naprawde oryginalny prezent, na który zawsze wszystkim szkoda pieniedzy : dobry materac, bo zawsze liczy sie to co widać, czyli rama łóżka lub dobra markowa poduszka termoelastyczna, w zeszłym roku kupilam w rodzinie poduszki ludziom, padłam jak zobaczyłam jak sie cieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz jest fajna stronka sklep.sembella.pl mozna kupic materac czy poduche ze szczecina mieszkając w zakopcu bez kosztów transportu, bo przykładowo w szczecinie jest lepsza cena, serio nie widzialam nigdzie takiego rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie kupiłam tam super poduchy, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZięki dziewczyny, bo weszłam tam i udało mi sie kupić w promocji, huuraa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jeszcze zdążyłam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny, odkryłam fajny sklep ***s://***edibazzar.pl/  ze sztuczną biżuterią i nie tylko. prawdziwy raj dla miłośniczek taniej biżuterii, fajnych torebek, okularów przeciwslonecznych......itd. uwielbiam w nim kupować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kupiłas, sprawdziłaś,? bo rzeczywiście widziałam tam te poduchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna stronka ta sembella
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam u nich kupiliście? bo chciałam sie pokusic na materac, ale nie wiem jak u nich z jakością? macie jakies info?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam awsze mamie albo siostrze kupuję kosmetyki na Doz.pl bez wychodzenia z domu. Fajnie jak ma się gtak mało czasu jak ja a dziewczyny lubią moje prezenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...