Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy to badziewie można kupić w jakiś legalnie działających sklepach w Lublinie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to prawda że to badziewie można nabyć w legalnie funkcjonujących sklepach lubelskich ?
0
Marihuana to nie jest narkotyk i nie można jej przedawkować. Jaka gazeta taki ekspert. Cząstke Boga sprzedają w legalnie działającym sklepie w Świdniku, a za marihuane można iść siedzieć.
0
Takie cuda tylko w Polsce , ale jacy politycy takie prawo.
0
Z tego co się domyślam to cząstka boga czy grzebień to substytut marihuany i praktycznie tylko o tych dopalaczach się słyszy więc w czym rzecz zalegalizować zioło i nie ma problemu dopalaczy. Po co pisać a raczej dodawać ze ktoś przedawkował marihuanę, jak to zrobił, jak można przedawkować zioło, może to rekord do księgi guinnessa. Nie wiem może i można przedawkować ale trzeba by spalić ja wiem pół kilo na raz to może wtedy.
0
"Wszystkie mają działanie psychoaktywne, więc każdy zażyty nawet w niewielkiej dawce jest niebezpieczny dla zdrowia i życia" - czyli alkohol powinine być traktowany tak samo, zgadza sie?
0
Generalnie wywiad żenujący. "Ekspert' powtarza oczywizmy, wzbogacajac je jawnymi bzdurami...
0
Szkoda kasy na leczenie idiotów. Powinni ich dobijać. Społeczeństwo by się oczyściło trochę.
0
Witam, marihuany nie da się przedawkować. Ktoś ma duże braki w podstawowej wiedzy o narkotykach.
0
Witam, marihuany nie da się przedawkować. Ktoś ma duże braki w podstawowej wiedzy o narkotykach.
Może i nie da się przedawkować,.Ale działanie ma okropne.Film się urywa.Dlaczego??????Tylko tyle dobrego że nie działa pobudzająco,a wręcz odwrotnie,uspokaja
0
Szkoda kasy na leczenie idiotów. Powinni ich dobijać. Społeczeństwo by się oczyściło trochę.
Kim ty jesteś, człowieku, żeby decydować o cudzym życiu albo śmierci? Musisz wiedzieć, że wszyscy popełniają błędy i gdyby ludzie byli zabijani za każdą głupotę, to cała Ziemia stałaby się pusta, więc lepiej przestań bredzić i ciskać gromy na drugich, natomiast zadbaj o to, żeby samemu mądrze postępować, nienawistniku!
0
Żeby przedawkować maryche trzeba by wyjarać wagon suszu w ciągu sekundy, wówczas można przedawkować thc.
0
Do przedawkowania marihuany ztego co wiem to potrzeba około 5kg nieznam nikogo co tyle spali naraz dendrwuje mie takie gadanie o przdawkowaniu konopi jak to jest nie morzliwe
0
Każdy popełnia błedy wielkie i małe i nikt nie ma prawa decydowałć o śmierci innego człowieka . Nie popieram narkotyków dopalaczy i innych srodków odurzających ale zamiast ich "odbijać "  lepiej wysłać takich ludzi na leczenie ;) 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: