Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy to badziewie można kupić w jakiś legalnie działających sklepach w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że to badziewie można nabyć w legalnie funkcjonujących sklepach lubelskich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana to nie jest narkotyk i nie można jej przedawkować. Jaka gazeta taki ekspert. Cząstke Boga sprzedają w legalnie działającym sklepie w Świdniku, a za marihuane można iść siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie cuda tylko w Polsce , ale jacy politycy takie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się domyślam to cząstka boga czy grzebień to substytut marihuany i praktycznie tylko o tych dopalaczach się słyszy więc w czym rzecz zalegalizować zioło i nie ma problemu dopalaczy. Po co pisać a raczej dodawać ze ktoś przedawkował marihuanę, jak to zrobił, jak można przedawkować zioło, może to rekord do księgi guinnessa. Nie wiem może i można przedawkować ale trzeba by spalić ja wiem pół kilo na raz to może wtedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystkie mają działanie psychoaktywne, więc każdy zażyty nawet w niewielkiej dawce jest niebezpieczny dla zdrowia i życia" - czyli alkohol powinine być traktowany tak samo, zgadza sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie wywiad żenujący. "Ekspert' powtarza oczywizmy, wzbogacajac je jawnymi bzdurami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kasy na leczenie idiotów. Powinni ich dobijać. Społeczeństwo by się oczyściło trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, marihuany nie da się przedawkować. Ktoś ma duże braki w podstawowej wiedzy o narkotykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, marihuany nie da się przedawkować. Ktoś ma duże braki w podstawowej wiedzy o narkotykach.
Może i nie da się przedawkować,.Ale działanie ma okropne.Film się urywa.Dlaczego??????Tylko tyle dobrego że nie działa pobudzająco,a wręcz odwrotnie,uspokaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kasy na leczenie idiotów. Powinni ich dobijać. Społeczeństwo by się oczyściło trochę.
Kim ty jesteś, człowieku, żeby decydować o cudzym życiu albo śmierci? Musisz wiedzieć, że wszyscy popełniają błędy i gdyby ludzie byli zabijani za każdą głupotę, to cała Ziemia stałaby się pusta, więc lepiej przestań bredzić i ciskać gromy na drugich, natomiast zadbaj o to, żeby samemu mądrze postępować, nienawistniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby przedawkować maryche trzeba by wyjarać wagon suszu w ciągu sekundy, wówczas można przedawkować thc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedawkowania marihuany ztego co wiem to potrzeba około 5kg nieznam nikogo co tyle spali naraz dendrwuje mie takie gadanie o przdawkowaniu konopi jak to jest nie morzliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy popełnia błedy wielkie i małe i nikt nie ma prawa decydowałć o śmierci innego człowieka . Nie popieram narkotyków dopalaczy i innych srodków odurzających ale zamiast ich "odbijać "  lepiej wysłać takich ludzi na leczenie ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy popełnia błedy wielkie i małe i nikt nie ma prawa decydowałć o śmierci innego człowieka . Nie popieram narkotyków dopalaczy i innych srodków odurzających ale zamiast ich "odbijać "  lepiej wysłać takich ludzi na leczenie ;)
 Zgadzam się. Miałem podobny przypadek w najbliższej rodzinie - osoby uzależnionej od narkotyków i dopiero kiedy poddała się ona leczeniu w specjalistycznym Ośrodku Oaza, udało jej się zwalczyć nałóg. Teraz powoli odbudowuje nadwyrężone relacje w rodzinie i wśród znajomych. Trzymam kciuki by nie wróciła już do brania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś 3 razy zaciągnołem się skrętem z marihuany. BYł to pierwszy raz. Źle się poczułem, taki zamulony..... kazałem matce zadzwonić na pogotowie bo myslałem że zaraz zejde.... wkręciłem sobie bo byłem mega uwalony tym. KOlegom nic nie było. W szpitalu się tylko wyspałem i rano wróciłem na piechote do domu. Ponoć potem mówili w TV ponoć o tym tzn. że jakiś chłopak przedawkował narkotyki - ciotka mi mówiła. Oczywiście policjant przyszedł wcześniej do szpitala mnie przesłuchać.... Innym razem po latach wylądowałem w szpitalu na kardiologi po tym jak od leków na recepte od psychiatry (konował leczył nerwice mi dwoma neuroleptykami i starym anafranilem) dostałem migotania przedsionków serca i leżałem 2 dni na R-ce... pewnie z powodu odstawienia bo chcialem to odstawic ale mialem skutki odstawienne wiec bralem 1 dzien i drugi nie bralem i trzeci dzien bralem iiii i wylądowalem w szpitalu. Pytali sie mnie w szpitalu czy popiłem - myslą że od picia ludzie mają tylko zaburzenia rytmu serca .. a ja mialem od środków które niby sa lekami i mają leczyć tymczasem moglem umrzec od tego... oczywiście policja się tym nie interesowała, policji nawet nie intresuje jak ktoś umrze po lekach od psychiatry. A po gupiej trawce (nie przyznałem się) już kurna policja ... ehhh. Weźcie się za tych psychiatrów co trują, uzalezniają ludzi od leków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjaliści wielcy dalej myślą że marihuanę da się przedawkować zacofany kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...