Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dużo się ruszamy". Króliki zachęcają do rozmnażania w kampanii ministerstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2017 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Kogo te nieszczęsne króliki mają zachęcić? Patologię? Takich akurat nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele, rozmnażajcie się jak króliki! Lol, to jest tak głupie, że nawet się żartować nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące, ale Polacy lubią jak im się pluje w twarz. Rząd pis robi ludzi w ciula jak może, obsadza stołki idiotami, Macierewicz niszczy armię, szydło udaje, ze jest premierem. Komedia. A poparcie dla pis 45%. Polak lubi jak się z nich robi idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkości jąder nie wynika, że dzieci będzie zgraja. Baran mniej płodzi od królika choć więiksze nosi jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie kto na te naklepane króliki tj. na 500+ będzie zapieprzał, niech puste pisowce oddają swoje majątki na wypłatę 500+, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, wielodzietne króliki, przestańcie sie orzmnażać, bo nie ma kto na was zapieprzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkrakom nawet program 500+ przeszkadza. A jak gliniarze i zupaki na swoje dzieci dostawały co m-c po 1800zł a reszta obywateli na dziecko otrzymywało po 72 zł/m-c to cicho siedziała Ta nasi brać. W lipcu 1980r gdy po strajkach w Świdniku i Lublinie do Koziej Wólki wpadł Pan Jagielski na rozmowę z przedstawicielami załóg strajkujących zakładów na pytanie : "dlaczego dziecko gliniarz czy zu8paka dostaje po 1800zł/m-c rodzinnego a nasze dzieci dostają po 72 zł/m-c Ten gość ( "Jaki tam ze mnie dyplomata" - Jego słowa) odrzekł nam beż żenady:" idżcie do MO to i Wasze dzieci dostaną po 1800zł/m-c rodzinnego". Wtedy to była demokracja co nie KODaki i POkraki?. Program 500+ to typowa demografia. Od 10 lat przyrost naturalny w Polsce był ujemny. Więcej ludzi umierało niż rodziło się. Dopiero jak wszedł w życie program 500+ to jest od 2 lat przyrost naturalny dodatni. Ale od POkrak i KODaków nie wymaga się myślenia. Dla POkrak co na drodze to nieprzyjaciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebili dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A POkrakom nawet program 500+ przeszkadza. A jak gliniarze i zupaki na swoje dzieci dostawały co m-c po 1800zł a reszta obywateli na dziecko otrzymywało po 72 zł/m-c to cicho siedziała Ta nasi brać. W lipcu 1980r gdy po strajkach w Świdniku i Lublinie do Koziej Wólki wpadł Pan Jagielski na rozmowę z przedstawicielami załóg strajkujących zakładów na pytanie : "dlaczego dziecko gliniarz czy zu8paka dostaje po 1800zł/m-c rodzinnego a nasze dzieci dostają po 72 zł/m-c Ten gość ( "Jaki tam ze mnie dyplomata" - Jego słowa) odrzekł nam beż żenady:" idżcie do MO to i Wasze dzieci dostaną po 1800zł/m-c rodzinnego". Wtedy to była demokracja co nie KODaki i POkraki?. Program 500+ to typowa demografia. Od 10 lat przyrost naturalny w Polsce był ujemny. Więcej ludzi umierało niż rodziło się. Dopiero jak wszedł w życie program 500+ to jest od 2 lat przyrost naturalny dodatni. Ale od POkrak i KODaków nie wymaga się myślenia. Dla POkrak co na drodze to nieprzyjaciel.
 to przynajmniej baranie każde dziecko dostawało, a nie jak teraz jedynaki nie dostają, bo dla katolickich pisowców ze złożonymi rękami do modlitwy i z różańcem w ręku jedynaki to nie dzieci, moga przymierać głodem, bo nie dostają 500+, ile naklepałeś tuych bachorów i co z rękami zlożonymi w kościele bierzesz 500+ wypracowane przez ludzi po 40 latach pracy, którzy dostając emerytuę jałmużnę po 40 latach pracy nie stac ich na godne życie, baranie byś padł w tym kościele i więcej nie klepał tych bachorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet papież jest przeciwny beznadziejnemu rozmnażaniu się, "....  Dobrzy katolicy nie muszą się rozmnażać jak króliki - powiedział papież Franciszek, podkreślając, że lepszym rozwiązaniem jest odpowiedzialne rodzicielstwo.  ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
namówiliście mnie, idę się trochę z żoną poru (ch/sz)* ać. * niepotrzebne skreślić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A POkrakom nawet program 500+ przeszkadza. A jak gliniarze i zupaki na swoje dzieci dostawały co m-c po 1800zł a reszta obywateli na dziecko otrzymywało po 72 zł/m-c to cicho siedziała Ta nasi brać. W lipcu 1980r gdy po strajkach w Świdniku i Lublinie do Koziej Wólki wpadł Pan Jagielski na rozmowę z przedstawicielami załóg strajkujących zakładów na pytanie : "dlaczego dziecko gliniarz czy zu8paka dostaje po 1800zł/m-c rodzinnego a nasze dzieci dostają po 72 zł/m-c Ten gość ( "Jaki tam ze mnie dyplomata" - Jego słowa) odrzekł nam beż żenady:" idżcie do MO to i Wasze dzieci dostaną po 1800zł/m-c rodzinnego". Wtedy to była demokracja co nie KODaki i POkraki?. Program 500+ to typowa demografia. Od 10 lat przyrost naturalny w Polsce był ujemny. Więcej ludzi umierało niż rodziło się. Dopiero jak wszedł w życie program 500+ to jest od 2 lat przyrost naturalny dodatni. Ale od POkrak i KODaków nie wymaga się myślenia. Dla POkrak co na drodze to nieprzyjaciel.
 Mi 500+ by nie przeszkadzało, gdyby nie to, że te pieniądze to są moje pieniądze. Co z tego, że dostanę na drugie dziecko 500 zł, skoro w podatkach za to zapłacę? Wolałabym niższe podatki. A dzieci ludzi, którzy nie pracują i z tego się utrzymują mnie nie obchodzą. Jeśli Cię to pocieszy, to jestem przeciwna jakiejkolwiek pomocy socjalnej osobom, które mogą pracować (czyli nie są niepełnosprawni). Jedyne wsparcie, jakie Państwo powinno dawać rodzicom to bezpłatne żłobki, żeby faktycznie oboje rodziców mogło pracować i utrzymywać samodzielnie siebie i swoje dzieci. A Twoje porównanie, że kiedyś nie przeszkadzało jest głupie. Oczywiście, że przeszkadzało. Ludziom zawsze taka niesprawiedliwość przeszkadza, prawdopodobnie jedynym, którym takie rzeczy nie przeszkadzają są ci, którzy te pieniądze dostają. To jest niesprawiedliwe, że mi z wypłaty potrącają 1/3, kolejne tyle płacę w podatkach za zakupione towary a takie bezrobotne matki siedzą całymi dniami na fejsie i jedyną ich "pracą" jest pytanie na grupach sprzedażowych czy ktoś nie ma ubranek do oddania za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...